Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! (/Temat-adhighcash-com-nowy-hyip-do-7-PAYZA-PAYPAL-OKPAY-74560)

Strony: 1 2 3 4


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - AnnaKa - 04-09-2013 17:58

wilku co z tym zrobisz? Bo tez jak widzisz w plecy ostro jestem?


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - AnnaKa - 04-09-2013 21:17

(04-09-2013 09:38)Ruska34 napisał(a):  zmieniali skrypt Wink od 22 start dziś

sorry za dubel ale jakoś ta Twoja stronka nadal nie działa ... masz kontakt z adminem ?


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - mucha0013 - 05-09-2013 05:48

trwają prace nad zmiana skryptu


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - WilkuNSX - 05-09-2013 08:26

Szczerze, zobaczymy co po zmianie skryptu, czy coś zdziałają. Co z tym zrobię? Pewnie nic, po prostu nie mam pieniędzy na dalsze inwestowanie gdziekolwiek...

Zobaczymy jak droga Administracja adhighcash zareaguje, skoro zawinęli ponad 4000 $ i na pewno zaufania to oni mieć nie będą, ani pozytywnych opinii. Także, jeżeli nie zwrócą nam pieniędzy nie mają co liczyć na powodzenie programu.


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - Ruska34 - 05-09-2013 08:42

Mają przenosić salda konta na nowe Wink spokojnie panowie i panowie i panie.


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - AnnaKa - 05-09-2013 10:54

Coś długo im to trwa ale widzę doinformowany jest nasz użytkownik Ruska34 więc może wiesz coś więcej na ten temat ? Bronisz tej stronki może odpalili Ci coś z 4k$ i teraz nas uspokajasz ? Big Grin

Nie no a tak poważnie mam nadzieję że będzie tak jak trzeba i wrócą pieniądze bo inaczej się załamię Sad


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - Ruska34 - 05-09-2013 12:56

Mam kontakt z wysoko postawioną osobą Wink
dam znać jak już będzie wszystko przeniesione. Musicie tylko zarejestrować się jeszcze raz.

"Trzeba będzie się zarejestrować od nowa, wasze wkłady będą przelane na nowe konta."


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - AnnaKa - 05-09-2013 20:07

ciekawe jak to uczynią z tymi wkładami , trzymam Cię za słowo .


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - AnnaKa - 08-09-2013 23:01

jak ida im prace? Powiedz szczerze scam nie? Bo to trwa zbyt dlugo


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - Joystick - 10-09-2013 12:17

@Ruska34, to jest twoja strona, ponieważ widzę, że domena wykupiona w Polsce?