Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[KUPIE] Uszkodzone teleofony, tablety, netbooki.. itd. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [KUPIE] Uszkodzone teleofony, tablety, netbooki.. itd. (/Temat-KUPIE-Uszkodzone-teleofony-tablety-netbooki-itd-74559)



[KUPIE] Uszkodzone teleofony, tablety, netbooki.. itd. - adik0070 - 15-08-2013 09:41

1.Nazwa przedmiotu : Uszkodzone telefony, netbooki, laptopy, tablety itd.
2.Opis przedmiotu : uszkodzone
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : priv
5.Cena : do uzgodnienia
6.Sposób zapłaty za przedmiot : również do uzgodnienia

Witajcie, kupie uszkodzony sprzęt, jeżeli taki posiadasz, pisz na pw!


RE: [KUPIE] Uszkodzone teleofony, tablety, netbooki.. itd. - Spamer-pl - 15-08-2013 12:11

Hewlett-Packard
Produkt: Presario F700
License: Win Vista Home
[Obrazek: 2013-08-1_nesaqsq.jpg]
HDD: 120GB
Klawiatura: QWERTY ale troche inna
[Obrazek: 2013-08-1_nesaqax.jpg]

Nie działa monitor uszkodzona taśma (chyba) po podlaczeniu zewnetrznego dziala bez problemu
pierw przestal dzialac mikrofon nastepnie po tygodniu kamerka po kolejnym monitor przestal wyswietlac obraz

ps HP dzialal zawsze bez akumulatora, zasilacz orginalny lecz pogryziony przez papuge i oklejony izolacja rozebrany by przelutowac przewody dziala poprawnie
ps akumulator jest w zestawie sprawny bardzo malo uzywany o komputer byl zawsze na biurku


RE: [KUPIE] Uszkodzone teleofony, tablety, netbooki.. itd. - Mzt12 - 15-08-2013 14:43

Sprzedam Tablet 7" Just Tab C743
działa tylko akumulator trzeba podładować

http://zapisz.net/view.php?filename=286_bez_tytu_u.png
//////////////////////////////////////////////////////////////////////
Matryca do laptopa TOSHIBA A200
///////////////////////////////////////////////////////////////////////
hp 6735 uszkodzony

Uszkodzona jest matryca laptop działa lecz nic na ekranie sie nie wyświetla. Nie posiada bateri i ładowarki

Procesor: T64 ZM-84 2.30
Pamięć: 2048 MB
Dysk: 250 GB
Napęd optyczny: DVDRW
Matryca LCD: 15.4"
System: Vista BU/ XP
Inne: WIFI, BT, FPR, Cam 4x usb firewire
//////////////////////////////////////////////////////////
IBM Lenovo ThinkPad R50p

Procesor Intel 1.7 Ghz
Dysk Twardy 170 GB
Ram 1 Gb
Matryca 15.6
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


RE: [KUPIE] Uszkodzone teleofony, tablety, netbooki.. itd. - surfer0700 - 15-08-2013 18:19

Mam matryce od laptopa. Co prawda pęknięta, ale działa. Jeżeli chcesz mogę Ci za darmo wysłać. Płacisz tylko za wysyłkę.


RE: [KUPIE] Uszkodzone teleofony, tablety, netbooki.. itd. - Stalmer - 15-08-2013 18:43

Mam takie coś ze spaloną kartą graficzną.
http://www.avans.pl/samsung-notebook-samsung-np-r540-js01pl,id-13245
http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/ultra-mobile-pc/pc-archives/NP-R540-JS01PL

Ile jesteś w stanie za to zaoferować ?


RE: [KUPIE] Uszkodzone teleofony, tablety, netbooki.. itd. - uslugiprzeznet - 18-08-2013 12:49

A laptop Fujitsu Siemens Amilo Pro V3515 byś zechciał kupić ? Uszkodzonych kilka klawiszy (m.in enter, ctrl, alt , u , p, ) oraz system mu padł.


RE: [KUPIE] Uszkodzone teleofony, tablety, netbooki.. itd. - szczygielek - 18-08-2013 13:00

Mam laptop MSI, uszkodzone złącze pomiędzy ekranem, a klawiaturą. Włącza sie i po jakiś 5 minutach działania, na ekreanie pojawiaja sie kropki zielone, a mysz i klawiatura przestaje reagować. Jak będziesz chetny to pisz, podesle szczegóły.


RE: [KUPIE] Uszkodzone teleofony, tablety, netbooki.. itd. - embart0 - 18-08-2013 13:52

Mam ok 50 sztuk odtwaraczy mp3 i mp4. Nie sprawdzone wiec niektóre mogą działać. Dodatkowo mogę dodać ok 200 różnych sztuk nowych orginalnych kabli USB ładowarki tv out itd. Jeżeli chcesz więcej info pisz. Można na tym zarobić nawet 200% bo sprzedaje po 1.40 za sztukę a na allegro schodzą od 4-10 zł


RE: [KUPIE] Uszkodzone teleofony, tablety, netbooki.. itd. - Mzt12 - 19-08-2013 11:04

jakie info?


[KUPIE] Uszkodzone teleofony, tablety, netbooki.. itd. - surfer0700 - 24-09-2013 03:28

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.