Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje partnera do zarabiania! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuje partnera do zarabiania! (/Temat-Poszukuje-partnera-do-zarabiania-74546)

Strony: 1 2


Poszukuje partnera do zarabiania! - DawidFB - 14-08-2013 22:41

Witam,na początku powiem że nie wiedzialem gdzie zalozyć temat,yazir powiedzial ze raczej tu,więc daje tu, chyba ze źle to prosze o przeniesienie Smile
Więc tak,szukam osoby która trochę się zna na PPA,ma dobre nisze ale nie ma czasu/nie umie dobrze wypromować.Oferuję wrzucenie filmów,promowanie filmów,pisanie postów,spamowanie na czatach/fb itd.
Druga osoba by znajdowała nisze, ew. robiła fake program jezeli byłby to hack.Co do zarobku to byśmy się dogadali jak dzielimy kase.
Chetnych zapraszam tutaj,na pw lub na gg 39628700
Pozdro! Smile


RE: Poszukuje partnera do zarabiania! - makingmoney - 14-08-2013 22:55

Przez miesiąc zarobiłeś 20$, bo nie umiesz się wypromować.
Teraz chcesz założyć spółkę, gdzie Twoja rola będzie polegała na promowaniu Xpokerface


RE: Poszukuje partnera do zarabiania! - xeno92 - 14-08-2013 22:56

Uuu jeżeli przez miesiąc zarobiłeś 20$ to bardzo źle. Tyle powinneś zarabiać na dzień.

Proponuje Ci szukać jakiejś unikalnej niszki a nie partnera, bo partner może cię dyma* w oko z funduszami.

Ludzie gdzie jest sprawiedliwość chcesz zarabiać? Bierz się za siebie, zacznij szukać niszek! Exclamation


RE: Poszukuje partnera do zarabiania! - DawidFB - 14-08-2013 23:03

(14-08-2013 22:56)xeno92 napisał(a):  Uuu jeżeli przez miesiąc zarobiłeś 20$ to bardzo źle. Tyle powinneś zarabiać na dzień.

Proponuje Ci szukać jakiejś unikalnej niszki a nie partnera, bo partner może cię dyma* w oko z funduszami.

Ludzie gdzie jest sprawiedliwość chcesz zarabiać? Bierz się za siebie, zacznij szukać niszek! Exclamation
Nie,promowanie właśnie dobrze mi wychodzi,filmiki mam na 1 stronie,tylko jak na razie korzystam z 1 niszy,z niej cała kasa idzie. Po prostu nie umiem znaleźć dobrej niszy z której trochę pociągnę.
Pzykład,wczoraj 191 klików w link z czego 180 w tą nisze.


RE: Poszukuje partnera do zarabiania! - Devil877 - 14-08-2013 23:09

To pracuj a nie szukaj ludzi którzy za Ciebie odwalą czarną robotę ...


RE: Poszukuje partnera do zarabiania! - DawidFB - 14-08-2013 23:19

Pracuje cały czas,ale jak wpadnie jakaś nisza to związana z grą,a chciałbym czegoś nowego spróbować jakieś spamowanie,fb itp. A poza tym z dnia na dzień coraz wiecej $ wpada, w lipcu 17$ zarobilem,a teraz przez pół sierpnia juz mam 18,45$.
Po prostu jest wiele osób które mają dobrą niszę a jej nie uzywają bo nie chce im sie promwoac albo nie mają czasu na to,dlatego chcę z nimi współpracować i dzielić się zarobkiem.


RE: Poszukuje partnera do zarabiania! - Marcin1502 - 15-08-2013 01:44

Polecił bym ci najpierw troszkę sie dowiedzieć więcej o "promowaniu" jak chcesz pomogac innym wypromowac i sie dzielic zyskami mowiac ze w tym miesiacy zarobiles 18,45$ to troszkę słabo


RE: Poszukuje partnera do zarabiania! - DawidFB - 15-08-2013 02:25

Mam film na 1 stronie na 3 miejscu? Czegóż chcieć wiecej?
Po prostu nisz nie umiem szukać,ale dziś poswięciłem na to jakies 3h i jakies tam pomysły mam.


RE: Poszukuje partnera do zarabiania! - xeno92 - 15-08-2013 03:17

Ja dziś zakupiłem strone + hosting.

Jak chcesz to możemy spróbować.

Odezwij się na GG: 46547707


RE: Poszukuje partnera do zarabiania! - TastemanPL - 15-08-2013 11:18

E tam. Nie lepiej nauczyć się krok po kroku na swoich błędach gdzie potem się to przyda a nie jakoś dziwnie dzielić zarobkami?