Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
6 gier za 1$! Dead Space, Burnout Paradise, Crysis 2, Mirror Edge, Dead Space 3 itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 6 gier za 1$! Dead Space, Burnout Paradise, Crysis 2, Mirror Edge, Dead Space 3 itp (/Temat-6-gier-za-1-Dead-Space-Burnout-Paradise-Crysis-2-Mirror-Edge-Dead-Space-3-itp-74539)

Strony: 1 2 3 4 5


6 gier za 1$! Dead Space, Burnout Paradise, Crysis 2, Mirror Edge, Dead Space 3 itp - BabyBuns - 14-08-2013 20:13

Żebyście nie przepłacali za gry, na tej stronie pojawiła się nowa promocja. Klasyki EA za dolara. Lub za niecałe 5 dolarów 8 gier. Polecam Smile
@edit zapomniałem dodać, że kasa idzie na cele charytatywne. Smile
Kod:
https://www.humblebundle.com/?originbundle

Dostajecie klucze do gier które możecie aktywować na swoich kontach origin jak i steam.

Gry na steam:
Dead Space
Burnout Paradise: The Ultimate Box
Crysis 2 Maximum Edition
Mirror's Edge
Medal of Honor

Gry na origin:
Wszystkie powyższe +
Dead Space 3
Battlefield 3
The Sims 2 + Starter Pack


EDIT!


Kolejne fajne gry za grosze na humble :3
Kod:
https://www.humblebundle.com/weekly

Botanicula, McPixel, Thomas Was Alone, The Shodown Effect i Amnesia: The Dark Descent za $2.37 Tongue


RE: 6 gier za 1$! Dead Space, Burnout Paradise, Crysis 2, Mirror Edge, Dead Space 3 itp - Kubixowy - 14-08-2013 21:41

Tak tylko dodam od siebie, że większość tych gier można także aktywować na steam Smile


RE: 6 gier za 1$! Dead Space, Burnout Paradise, Crysis 2, Mirror Edge, Dead Space 3 itp - Stworkowaty - 15-08-2013 00:10

Wysłałem 5$, a kody nie doszły, ile mam czekać? ^^ Wziąłem opcję prezent jak coś.


RE: 6 gier za 1$! Dead Space, Burnout Paradise, Crysis 2, Mirror Edge, Dead Space 3 itp - BabyBuns - 15-08-2013 00:23

(15-08-2013 00:10)Stworkowaty napisał(a):  Wysłałem 5$, a kody nie doszły, ile mam czekać? ^^ Wziąłem opcję prezent jak coś.

Opcję prezent? Nie rozumiem.


RE: 6 gier za 1$! Dead Space, Burnout Paradise, Crysis 2, Mirror Edge, Dead Space 3 itp - Stworkowaty - 15-08-2013 00:26

"Is this order a gift?

Yes, send me a gift code."

Ponieważ chciałem dostać kody.. ale coś nie doszły jeszcze... mam nadzieję że nic nie zepsułem XD


RE: 6 gier za 1$! Dead Space, Burnout Paradise, Crysis 2, Mirror Edge, Dead Space 3 itp - yazir - 15-08-2013 00:29

Gift code zaznaczasz jak komuś innemu chcesz wysłać link, tylko musisz podać tego dodatkowego maila.
Bez zaznaczania tego przyszło by na Twój mail, ale to na jedno wychodzi. Bo w tej samej formie przyjdą.


RE: 6 gier za 1$! Dead Space, Burnout Paradise, Crysis 2, Mirror Edge, Dead Space 3 itp - Stworkowaty - 15-08-2013 00:31

A ja właśnie zaznaczyłem ale tak czy siak wpisałem Swój email, czyli przyjdą, tak? A ile gdzieś oni to wysyłają? Tongue Chciałem pograć.. Sad


RE: 6 gier za 1$! Dead Space, Burnout Paradise, Crysis 2, Mirror Edge, Dead Space 3 itp - yazir - 15-08-2013 00:34

Od razu wysyłają, sprawdź status płatności na paypalu, ja płaciłem kartą i miałem wszystko w minutę


RE: 6 gier za 1$! Dead Space, Burnout Paradise, Crysis 2, Mirror Edge, Dead Space 3 itp - Stworkowaty - 15-08-2013 00:35

A no właśnie pobrało mi kasę, 4,66$ z PayPala, zakończona transakcja, a kodów nie ma na emailu.. może będę musiał napisać do Nich.


RE: 6 gier za 1$! Dead Space, Burnout Paradise, Crysis 2, Mirror Edge, Dead Space 3 itp - BabyBuns - 15-08-2013 00:45

Może źle podałeś maila? Lol
Ja płaciłem paypalem i także od razu dostałem kody. Koleżanka tak samo.
Nie pierwszy raz tutaj kupuję gry ;d