Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Korzystaliście z ich uslug? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Korzystaliście z ich uslug? (/Temat-Korzystaliscie-z-ich-uslug-74515)



Korzystaliście z ich uslug? - teel - 14-08-2013 12:49

Cześć, po długim poszukiwaniu znalazłem w necie sklep z butami które by mi odpowiadały, no ale jak to każdy normalny Polak- mam wątpliwości, z czym? Ze zbyt niską ceną, po prostu nie chcę kupić szajsu.
Tutaj pojawia się moje pytanie, być może ktoś z Was korzystał z ich usług, i może się wypowiedzieć w temacie faktycznej oryginalności oferowanych tam butów?

www: http://markowe-buty.com/


Z góry dzięki za pomoc.


RE: Korzystaliście z ich uslug? - Qwik - 14-08-2013 13:00

Podmiotem odpowiedzialnym za sklep internetowy "markowe-buty", działającym za

pośrednictwem strony, markowe-buty.com

(dalej Sklep), jest firma Sure Grand INC Limited z siedzibą w Hong Kongu


Z uwagi na to, że większość towarów oferowanych przez sklep wysyłana jest spoza granic Polski,

to czas dostawy może wynosić od 10 do 27 dni roboczych (nie licząc sobót i niedziel)


RE: Korzystaliście z ich uslug? - Babcia_Irenka - 14-08-2013 13:02

Wygląda niezbyt dobrze, loga nie dali, widnieje logo presta shop. Nie polecał bym Xpokerface


RE: Korzystaliście z ich uslug? - teel - 14-08-2013 13:17

Ano właśnie, sama cena mnie zastanowiła od początku, i jeszcze ten Hong Kong. ; o

No ale cóż, czekam dalej, może znajdzie się ktoś kto korzystał z ich usług.

@EDIT:
Po krótkim namyśle dochodzę do wniosku, że nie mam zamiaru ryzykować zamawianiem butów niewiadomej jakości, niewiadomego pochodzenia. Kupie po normalnej cenie w normalnym sklepie, dzięki za pomoc.


Korzystaliście z ich uslug? - yazir - 14-08-2013 15:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.