Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje wypłaty z niemieckiego autosurfu Ebesucher - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Moje wypłaty z niemieckiego autosurfu Ebesucher (/Temat-Moje-wyplaty-z-niemieckiego-autosurfu-Ebesucher-74506)

Strony: 1 2


Moje wypłaty z niemieckiego autosurfu Ebesucher - dondoonsie - 14-08-2013 10:22

Zajebisty autosurf. Niemcy dobrze płacą ( w euro )
Na polskim surfie musimy zasuwać 4 razy więcej ;D

Jestem od dawna w ebesucher mam 100 poleconych i 10 drugim rzędzie.
Zacząłem pracę na nowo. Można jechać na 2 kontach i przesyłać sobie punkty ;D. Punkty z surfu i z maili i z poleconych. 2 euro minimum wypłata.

[Obrazek: i9ya.jpg]

[Obrazek: 6fga.jpg]

Zapraszam do rejestracji:
http://www.ebesucher.com/?ref=adix1310


RE: Moje wypłaty z niemieckiego autosurfu Ebesucher - Limitless - 14-08-2013 10:59

Ile zbierałeś to 2ojro?


RE: Moje wypłaty z niemieckiego autosurfu Ebesucher - dondoonsie - 14-08-2013 11:29

To były 2 wypłaty po 2 euro. Nie pamiętam dokładnie ile, ale ja mam dużo poleconych , i zbieram na kompie i na shelu i przesyłam sobie punkty więc dość szybko. No ale wiadomo niemiecki surf to nie to co polski surf.


RE: Moje wypłaty z niemieckiego autosurfu Ebesucher - Eminey - 14-08-2013 11:48

(14-08-2013 10:22)dondoonsie napisał(a):  Zacząłem pracę na nowo. Można jechać na 2 kontach

Moglbys jasniej?


RE: Moje wypłaty z niemieckiego autosurfu Ebesucher - dondoonsie - 14-08-2013 17:03

(14-08-2013 11:48)Eminey napisał(a):  
(14-08-2013 10:22)dondoonsie napisał(a):  Zacząłem pracę na nowo. Można jechać na 2 kontach

Moglbys jasniej?

Dawno nie surfowałem na tym surfie, i tak sobie wszedłem sprawdzić a tu mam już 2 euro z samych poleconych więc sobie załączyłem bo i tak idzie mi surfenka i jescze miałem coingeneration i różne programy do promocji youtube.

Można jechać na 2 surfach to znaczy. Na komputerze moim jeden surf, drugie konto z refa zrobione i mam wykupiony serwer shell to tam też leci nabija punkty.

Zarabiam z 1 konta normalnie na surfie + poleceni w tym polecony drugie konto.

Zarabiam na 2 koncie na surfie tam nie mam poleconych ale on też nabija punkty pierwszemu kontu. No i dodatkowo przesyłam punkty z 2 konta na 1, punkty się sumują wszystkie razem i wypłacam.

Tylko nie wiem jak to jest z tym że punkty wysyła się i nie da sie ich wypłacić tylko użyć do promocji. Bo raz miałem tak a raz mogłem wypłacić. Trzeba to sprawdzić.


RE: Moje wypłaty z niemieckiego autosurfu Ebesucher - MrocznyKILL - 14-08-2013 20:40

Kwoty malutkie ... ale i tak gratuluję zawsze coś Wink


RE: Moje wypłaty z niemieckiego autosurfu Ebesucher - dondoonsie - 19-08-2013 08:40

[Obrazek: 7svi.jpg]


RE: Moje wypłaty z niemieckiego autosurfu Ebesucher - IPLAYYHD - 08-09-2013 17:49

Gratuluję. Big Grin


RE: Moje wypłaty z niemieckiego autosurfu Ebesucher - Eminey - 12-09-2013 17:00

[Obrazek: ul6a.png]


RE: Moje wypłaty z niemieckiego autosurfu Ebesucher - dondoonsie - 12-09-2013 20:19

[Obrazek: ebesucher1.png]

http://www.ebesucher.com/?ref=adix1310