Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ad sense pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Ad sense pytanie (/Temat-Ad-sense-pytanie-74505)



Ad sense pytanie - archi996 - 14-08-2013 09:57

Mam pytadie dot. Ad sense z tego co widze na forum ludzie róznie wypowiadaja się na temat ad sense,chciałbym się dowiedzieć "co musze zrobić" jeżeli się tam zarejestruje? bo z tego co wiem to rozliczać się z państwem z podatku? więc sam się mam bawić w robote papierkowa i wysyłać różne rzeczy?


RE: Ad sense pytanie - Admin - 14-08-2013 10:09

A kto ma się bawić Tusk czy Kaczyński? pokerface
Po strukturze zadanego przez Ciebie pytania mam wątpliwości, że przejdziesz proces rejestracji nie mówiąc o jakimkolwiek zarabianiu.


RE: Ad sense pytanie - mclain - 02-09-2013 13:07

Jak zarobisz np. 100 zł, to masz kilka możliwości:
- zapłacić 18% z tytułu umowy zlecenie (gdzie zleceniem jest wypożyczenie powierzchni reklamowej dla Google). Słyszałem, że niektóre Urzędy Skarbowe się sapią i każą zakładać D.G.
Nie musisz płacić VATu, bo to zarobek z UE

- Założyć D.G, albo jakiś inkubator i wystawiać fakturę dla Google.

Możesz też wybrać oświadczenie comiesięczne, kwartalne, albo normalnie na PIT na koniec roku.

Jeśli czegoś nie rozumiesz, chętnie wytłumaczę.