Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gifts4Free.pl - Oficjalny koniec naszego serwisu z nagrodami ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gifts4Free.pl - Oficjalny koniec naszego serwisu z nagrodami ! (/Temat-Gifts4Free-pl-Oficjalny-koniec-naszego-serwisu-z-nagrodami-74498)



Gifts4Free.pl - Oficjalny koniec naszego serwisu z nagrodami ! - Gifts4Free.pl - 14-08-2013 01:28

Witam wszystkich serdecznie !

Chciałbym oficjalnie ogłosić, iż serwis Gifts4Free.pl z dniem 14 sierpnia 2013 roku przestaje funkcjonować. Dziękujemy wszystkim userom, którzy dzielnie przy nas trwali. Nagrody z konkursu facebook'owego zostały wysłane wczoraj we wtorek. Jeszcze raz dziękujęmy za wspólnie spędzony czas.

Serwis został wystawiony na sprzedaż. Więc kto ma czas może przejąć opiekę nad serwsiem.

Pozdrawiamy i życzymy wesołych i spokojnych a co najważniejsze bezpiecznych wakacji !

Ekipa Gifts4Free.pl


RE: Gifts4Free.pl - Oficjalny koniec naszego serwisu z nagrodami ! - v3XeR - 14-08-2013 04:52

Wy się żegnacie, a ja nawet nie wiedziałem o Waszym istnieniu


RE: Gifts4Free.pl - Oficjalny koniec naszego serwisu z nagrodami ! - Juhas - 14-08-2013 07:23

Gifts4Free.pl - jest polskim serwisem z nagrodami, odmianą zagranicznego lockerz.
Zasada działania strony opiera się na systemie punktacji (Funty) .
Zarejestrowany użytkownik zdobywa walutę obowiązującą w serwisie, ktorą
może wymieniać na atrakcyjne i dostępne nagrody w serwisie Gifts4Free.pl.
Pisze że maja 512 userów wiec długo nie byli Big Grin


RE: Gifts4Free.pl - Oficjalny koniec naszego serwisu z nagrodami ! - MaLiN - 14-08-2013 16:00

A od którego roku ta strona istniała?


RE: Gifts4Free.pl - Oficjalny koniec naszego serwisu z nagrodami ! - piotruss96 - 14-08-2013 16:51

(14-08-2013 16:00)MLN napisał(a):  A od którego roku ta strona istniała?

(14-08-2013 07:23)Juhas napisał(a):  Pisze że maja 512 userów wiec długo nie byli Big Grin

ciezko doczytac ?


RE: Gifts4Free.pl - Oficjalny koniec naszego serwisu z nagrodami ! - MaLiN - 14-08-2013 17:04

Nadal nie widzę odpowiedzi... 512 może być osób w ciągu roku, dwóch lat i więcej...


RE: Gifts4Free.pl - Oficjalny koniec naszego serwisu z nagrodami ! - MyGift - 22-08-2013 18:48

Witam,
Co za niespodzianka, zaglądam sobie na zarabiam.com
Przeglądam tematy i wpadam na Gifts4Free.pl, odpalam stronę a co tam?
Mój szablon stworzony w ubiegłe wakacje?
Kieruję pytanie do byłego admina serwisu Gifts4Free.pl (chodź nie wiem czy takim mianem można cię człowieku określić). Dlaczego kradniesz czyjeś prace i umieszczasz bez zgody autora? Twoim zdaniem to jest zachowanie jak na miarę osoby która prowadzi tak odpowiedzialny serwis?

Nie zdziwiłbym się jak byś był również "administratorem" serwisu punktomaniacy.pl - dla którego miał być ten szablon.

Aż tak ciężko było Ci wyłożyć kasę na szablon pod Twój serwisik który ledwo co dyszał?
A co do serwisu: Jak się nie ma pojęcia nad tym co się robi - to się tego nie robi.
Proste...

Dla potwierdzenia, iż to była moja praca zamieszczam linki do szablonu:
http://koscielny.chmurka.pl/TakeGift.pl/przed.html
http://koscielny.chmurka.pl/TakeGift.pl/in.html

Jestem autorem projektu graficznego oraz posiadam pełne prawa do kodu użytego w tym klonie “Gifts4Free.pl”.

Moja twórczość była zamówiona przez jeden z funkcjonujących portali tego typu, lecz do transakcji nigdy nie doszło. Używając, powielając oraz odsprzedając moje dzieło (w tym przypadku projekt graficzny + kod).

Według 4 lutego 1994 r. "o prawie autorskim i prawach pokrewnych", Rozdział 9, Art. 79., §1 który mówi:

“Uprawniony, którego autorskie prawa majątkowe zostały naruszone, może żądać od osoby, która naruszyła te prawa:
1) zaniechania naruszania;
2) usunięcia skutków naruszenia;
3) naprawienia wyrządzonej szkody:
a) na zasadach ogólnych albo
b) poprzez zapłatę sumy pieniężnej w wysokości odpowiadającej dwukrotności, a w przypadku gdy naruszenie jest zawinione – trzykrotności stosownego wynagrodzenia, które w chwili jego dochodzenia byłoby należne tytułem udzielenia przez uprawnionego zgody na korzystanie
z utworu;
4) wydania uzyskanych korzyści.”

Jeżeli w ciągu 14 dni roboczych od publikacji tego posta szablon nie zostanie usunięty i nie zostanie zaprzestana sprzedaż/powielanie, wystąpię jako pełnouprawniony autor, na drogę sądową w celu naprawienia szkód, w tym przypadku zaniechania naruszenia moich praw, odszkodowanie za straty poniesione poprzez użytkowanie mojej twórczości oraz wydania 100% uzyskanych korzyści (z reklam, ze sprzedaży, płatności online etc).

W sprawie wytoczonej na drodze sądowej w postępowaniu cywilnym jako dowód w sprawie będzie kopia mojej twórczości na Pańskiej stronie, twoja wypowiedź na tym forum oraz zostanie powołany świadek, w tym przypadku koder, który poświadczy o tym iż projekt graficzny był kodowany rok temu przez niego, a napisany przez niego kod jest używany na Pańskiej stronie.

Mateusz Kościelniak


RE: Gifts4Free.pl - Oficjalny koniec naszego serwisu z nagrodami ! - Por2010 - 22-08-2013 21:45

Przypał Jerk


Gifts4Free.pl - Oficjalny koniec naszego serwisu z nagrodami ! - Klin - 31-01-2015 14:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.