Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Mini poradnik na zdobycie pieniążków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Mini poradnik na zdobycie pieniążków. (/Temat-Sprzedam-Mini-poradnik-na-zdobycie-pieniazkow-74497)

Strony: 1 2 3


[Sprzedam] Mini poradnik na zdobycie pieniążków. - SweetSensi - 14-08-2013 00:22

1.Nazwa przedmiotu : Mini Poradnik dla kogo ?
2.Opis przedmiotu : Jest to mini poradnik dla osób, które umieją zdobywać poleconych oraz posiadają konto facebook i nie chodzi tu o spamowanie. Sprzedaję dokładnie plik.doc, w którym jest nazwa strony oraz zapoznanie się z serwisem, który płaci nie mało za jednego poleconego, a w dodatku wypłaca ! Tego serwisu nikt z Was jeszcze nie opisał oraz nie zna, jestem na 101 % przekonany. Poradnik jest mojego autorstwa przed chwilą pisany, jeszcze ciepły Jerk2 Poprosiłem surfera, czy chciałby go zrecenzować, więc jeśli się zgodzi, ujrzycie jego recenzje.

Sprzedam 20 sztuk poradnika. Aktualnie sprzedałem 7/20.

!!! UWAGA !!!
Jako iż jestem muzykiem będę na warsztatach perkusyjnych w dniach 15 - 27 sierpnia. Oczywiście poradniki będę mógł sprzedawać, ale zajmie mi to dłużej czasu oraz kontaktować się z wami będę mógł tylko poprzez moje GG. Od jutra proszę pisać w sprawie poradnika na moje GG, niestety PW oraz ten temat będę mógł przeglądać tylko raz dziennie. Pozdrawiam

3.Zdjęcia : Posiadam dowód wypłaty, ale był on próbny, bo zdobyty zaledwie na 5 osobach.
4.Kontakt : PW GG - 869158
5.Cena : 5 zł ~ 3 osoby. Dlaczego tak mało ? A no dlatego, że jest to tylko strona i nie chcę ździerać za to Bóg wie jakie sumy.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew, PayPal i inne procesory płatnicze. Zawsze możemy się jakoś dogadać Smile


RE: [Sprzedam] Mini poradnik na zdobycie pieniążków. - DawidFB - 14-08-2013 00:24

Od razu wyślij surferowi,raczej nie odmawia a będzie szybciej.


RE: [Sprzedam] Mini poradnik na zdobycie pieniążków. - SweetSensi - 14-08-2013 09:18

Wysłane od razu. Smile


RE: [Sprzedam] Mini poradnik na zdobycie pieniążków. - bartex89 - 14-08-2013 09:51

wlasnie zakupilem, serwisu rzeczywiście nie znałem. czas na test serwisu


RE: [Sprzedam] Mini poradnik na zdobycie pieniążków. - DawidFB - 14-08-2013 11:00

Również poradnik już mam,a raczej pobieram właśnie.
Jak przetestuje to napisze jakąś krótką recke Smile


RE: [Sprzedam] Mini poradnik na zdobycie pieniążków. - piotruss96 - 14-08-2013 12:53

Taka mała wypowiedz na ten temat:
Jest to na prawdę mini poradnik bo tam pisze tylko jak sie zarejestrować i z grubsza podsunięte kilka pomysłów jak na tym zarobić. Ale za 5zł czego tutaj się spodziewać. Najlepsze jest w tym poradniku tylko link do tego programu i nic wiecej bo pomysłów aby na tym zarobić są miliony.


RE: [Sprzedam] Mini poradnik na zdobycie pieniążków. - v3XeR - 14-08-2013 12:57

I tak czekam na recenzję surfera, yazira, nitrama etccc. bo ostatnio na tym forum łapówki stały się popularne xD


RE: [Sprzedam] Mini poradnik na zdobycie pieniążków. - piotruss96 - 14-08-2013 13:07

Haha to juz wyrok mnie czeka ?
Ogolnie strona wydaje sie dosc spoko i jeszcze nigdzie z nia sie nie spotkałem


RE: [Sprzedam] Mini poradnik na zdobycie pieniążków. - surfer0700 - 14-08-2013 13:39

Określenie MINI Poradnik idealnie tutaj pasuje Tongue
Muszę się temu dokładniej przyjrzeć, a w związku z tym że mam dzisiaj pracowity dzień recenzja będzie dopiero wieczorem.



RE: [Sprzedam] Mini poradnik na zdobycie pieniążków. - DawidFB - 14-08-2013 13:39

Korzystam ze strony jakaś godzine.Zarobiłem 1.05$ nic nie robiąc wprawdzie.
Gdyby tak się postarać i przez godzinę mocno pracować to kilkanaście $ moze nawet wpaść.
Ja jestem zadowolony z poradnika i bardzo dziekuje SweetSensi Smile pozdro!