Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temat do zamknięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Temat do zamknięcia (/Temat-Temat-do-zamkniecia-74493)



Temat do zamknięcia - xeno92 - 13-08-2013 22:25

btw. Ten poradnik już dawno spadł i mało osób go używa.

Znam osobe która napisała ten poradnik.

Proszę o usunięcie tego tematu, bo będe zmuszony wstawić nowy, własno-ręcznie pisany...

Temat do zamknięcia.


RE: Jak zarabiać kilka $ przez kilka minut dziennie. - badii - 14-08-2013 09:41

coś mnie się kolego wydaje, że był sprzedawany taki poradnik na forum przez kogoś, tylko się za bardzo nie sprzedał Big Grin
sam go kupiłem, więc wiem Big Grin

wątpię, czy to jest Twój poradnik Big Grin
zresztą, szczerze mówiąc, to gówno jest wart, bo na tym nie zarobisz.
yazir kilkanaście takich maili wysłał, czekał chyba 72h na odpowiedź i wielkie ZERO.


RE: Jak zarabiać kilka $ przez kilka minut dziennie. - xeno92 - 14-08-2013 17:58

(14-08-2013 09:41)badii napisał(a):  coś mnie się kolego wydaje, że był sprzedawany taki poradnik na forum przez kogoś, tylko się za bardzo nie sprzedał Big Grin
sam go kupiłem, więc wiem Big Grin

wątpię, czy to jest Twój poradnik Big Grin
zresztą, szczerze mówiąc, to gówno jest wart, bo na tym nie zarobisz.
yazir kilkanaście takich maili wysłał, czekał chyba 72h na odpowiedź i wielkie ZERO.
Przepraszam kolego, gdzie tu jest napisane, że to mój poradnik? Masz racje, ktoś go sprzedawał za 25-30 zł. Ja oddałem go do działu poradniki za darmo, aby odpracować swojego warna. Jak będzie potrzeba z wielką chęcią napiszę coś od siebie. Jeżeli chodzi o odpowiedź jak Yazir pisał to nie mam pojęcia, ja na tym troche $ zarobiłem więc wstawiłem wam to tutaj.


RE: Jak zarabiać kilka $ przez kilka minut dziennie. - badboyowski - 14-08-2013 22:48

z jakiej to racji wystawiasz za darmo cudze poradniki? ty chyba chcesz następnego warna, a nie go odrabiasz.


RE: Jak zarabiać kilka $ przez kilka minut dziennie. - Yogii - 14-08-2013 22:59

Niech się Yazir wypowie


RE: Jak zarabiać kilka $ przez kilka minut dziennie. - damianus627 - 14-08-2013 23:10

No dobry jesteś żeby warna odpracować kopiujesz czyjś płatny poradnik.pokerface


Temat do zamknięcia - yazir - 15-08-2013 00:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.