Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie (/Temat-Pewne-i-skuteczne-typy-bukmacherskie-74491)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - mareczek - 01-09-2013 14:40

Czy to nie jest ten sam uzytkownik ktory prowadzil temat i pisal jak 12latek? O ile pamietam to proszony byl z 20 razy o wstawienie dowodow, nie chcial tego uczynic i tlumaczyl sie w calkowicie bezsensowny sposob. A moze nawet tlumaczenia nie bylo? Jesli pomylilem uzytkownikow to przepraszam, ale jestem pewny na jakies hmm 100% ze to wlasnie o cb chodzilo. Nie oszukujmy sie. Prawda jest taka ze jesli bys zarabial porzadnie to z nikim bys sie nie dzielil tym 'super zrodlem' ale te 'super zrodlo' nie istnieje wiec probujesz szukac jeleni. Jak w tamtym temacie ODRADZAM, bo to sie moze dla cb zle skonczyc.

EDIT: Tu mamy cytat jednego z uzytkownikow, ktory bardzo ladnie podsumowal michaela.

Skoro masz 25 lat to chyba powinieneś się nauczyć trochę kultury nie tylko osobistej ale i języka i pisowni.
-Pisząc z wykrzyknikami każde zdanie nic nie osiągniesz, tylko się ośmieszasz.
-Poprawnie zdań po Polsku nie potrafisz składać.
- Polskie znaki i znaki interpunkcyjne raczej nie gryzą więc powinieneś zacząć je stosować.

Twoje ciągłe wypieranie się, że nie dasz screenów tylko Cię pogrąża. Czego się boisz? Co ukrywasz? To za ile grasz? Po prostu zamaż kwotę i już po problemie, a nie będziesz musiał po raz kolejny walić ściemy, że są to typy z pewnego źródła i nie chcesz pokazać za ile grasz.

Przecież tu nikomu nie chodzi o to za ile grasz tylko o to, żebyś potwierdził swoją wiarygodność.
Dodatkowo jak grasz od 9 lat i tak dobrze się znasz to raczej nie stawiasz po 5,50 zł na kupon, bo masz pewne źródło, więc dlaczego mówisz w koło o tych kwotach?

Gubisz się sam w tym co piszesz i nie potrafisz z tego po ludzku i męsku wyjść.


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - kialux - 01-09-2013 14:50

Chłopak pewnie chce wyskubać trochę szmalu od kogoś, przy tym nie udowadniając NIC.


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - michael - 02-09-2013 17:27

dobra jezeli chce Pan mareczek screeny to prosze napisac na moj email zrobie z paru dni i specjalnie wysle.. a tu nie chodzi ze mam pewne zrodlo to po co szukam innych.. chodzi o to ze tez kupuje i chce sie podzielic.. po co ktos ma wtapiac grajac wlasnie typy i sie denerwowac???
ja po kilku dniach grajac te typy sporo zyskalem..
tym bardziej jak tak mowisz.. zobacz ile ludzi sie reklamuje i Ci na monitoringach i co wszyscy oszusci?? skoro tak twierdzisz.. owszem jest bardzo duzo oszustow okolo 90% ale niektorzy naprawde posiadaja takie info nie 100% ale aby byl zysk przy kazdym miesiacu.. pozdrawiam
kto bedzie chcial ten napisze.. mail w temacie
czesc


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - duzypawel - 03-09-2013 07:28

(02-09-2013 17:27)michael napisał(a):  dobra jezeli chce Pan mareczek screeny to prosze napisac na moj email zrobie z paru dni i specjalnie wysle.. a tu nie chodzi ze mam pewne zrodlo to po co szukam innych.. chodzi o to ze tez kupuje i chce sie podzielic.. po co ktos ma wtapiac grajac wlasnie typy i sie denerwowac???
ja po kilku dniach grajac te typy sporo zyskalem..
tym bardziej jak tak mowisz.. zobacz ile ludzi sie reklamuje i Ci na monitoringach i co wszyscy oszusci?? skoro tak twierdzisz.. owszem jest bardzo duzo oszustow okolo 90% ale niektorzy naprawde posiadaja takie info nie 100% ale aby byl zysk przy kazdym miesiacu.. pozdrawiam
kto bedzie chcial ten napisze.. mail w temacie
czesc

jak tam po rozpoczęciu roku szkolnego? Smile nie masz pracy domowej do zrobienia? masz jeszcze czas, żeby te bajki pisać? Smile


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - hertia - 03-09-2013 07:31

To w bukmacherce są pewne i skuteczne typy ? Myślałem że hazard jest trudno przewidzieć ale te forum i jego treść mnie z każdym dniem zaskakuje kto wie może znajdę tu informacje jak rozpędzić się szybciej niż światłoSmile


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - mareczek - 03-09-2013 18:37

(02-09-2013 17:27)michael napisał(a):  dobra jezeli chce Pan mareczek screeny to prosze napisac na moj email zrobie z paru dni i specjalnie wysle.. a tu nie chodzi ze mam pewne zrodlo to po co szukam innych.. chodzi o to ze tez kupuje i chce sie podzielic.. po co ktos ma wtapiac grajac wlasnie typy i sie denerwowac???
ja po kilku dniach grajac te typy sporo zyskalem..
tym bardziej jak tak mowisz.. zobacz ile ludzi sie reklamuje i Ci na monitoringach i co wszyscy oszusci?? skoro tak twierdzisz.. owszem jest bardzo duzo oszustow okolo 90% ale niektorzy naprawde posiadaja takie info nie 100% ale aby byl zysk przy kazdym miesiacu.. pozdrawiam
kto bedzie chcial ten napisze.. mail w temacie
czesc

Albo masz 13 lat albo jestes obcokrajowcem i masz problemy z poprawnym skladaniem zdan w naszym pieknym jezyku. No jeszcze jest opcja, ze jestes po prostu idiota.Lol


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - K.O.M.B.E.K - 25-09-2013 07:58

Darujcie sobie te hejty,a zamiast tego napiszcie do niego.Przecież wyraźnie jest napisane ze pierwszy typ darmowy więc sami się przekonajcie...Ja napisałem i typ mi wszedł,myślę też wykupić abonament na tydzień Wink


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - michael - 10-10-2013 10:46

Wszystkim ktorzy chca zarabiac zapraszam po typy bukmacherskie , wczoraj Pieknie Okocimski Brzesko + Criuciuma po kursie 7.5 pewne info kto chce niech pisze
email: [email protected]


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - Damkofr - 10-10-2013 11:05

ile sie placi za te typy u ciebie?


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - michael - 10-10-2013 13:18

zapraszam na email pogadamy.. , badz jutro okolo poludnia