Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie (/Temat-Pewne-i-skuteczne-typy-bukmacherskie-74491)

Strony: 1 2 3 4


Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - michael - 13-08-2013 21:27

Witam moje typy, a zarazem moj system gry ktory przynosi korzysc jest to granie singli (stawki rozne)
na kazdy dzien posiadam 1 badz2 typy bukmacherskie
typy sa z najwyzszej gornej polki.
jezeli ktos chce stale miec zysk, to zapraszam na moj email: [email protected]
Naprawde kazdy miesiac przynosi nam zysk, wszystko zalezy jaki mamy budzet i jaka stawka gramy dzis kolejny dzien na ktorym bez problmu typ wszedl/ archiwa itd podam na email przypominam jeszcze raz:
[email protected]
tylko powazne osoby pierwsze typy podam na probe, aby sie wybic, miec juz zysk i zaplacic bardzo niska cene na kazdy dzien, badz abonament (zapraszam grajacych, ktorzy nie moga odbic sie od dna, badz potrzebuja co miesiac staly dochod z bukmacherki)
pozdrawiam wszystkich grajacych


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - duzypawel - 14-08-2013 07:17

co z tymi wieloma chętnymi, którzy nawiązali z Tobą współpracę gdy prowadziłeś swój poprzedni temat? Smile

mógłby ktoś z nich się wypowiedzieć na temat 'TWOJEGO systemu gry'? (coś mi świta, że oferowałeś typy z 'pewnych źródeł' ale mam już swoje lata więc może tylko mi się wydaje Smile )


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - michael - 14-08-2013 16:17

kolego mam ludzi i sa zadowoleni. nie wiem czy sa akurat tu zalogowani. Sam napisz podam Ci na pare dni mecze. nie musisz nawet grac, wystarczy sprawdzic. I zobaczysz.


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - dawidpg - 23-08-2013 12:37

daj tu jakieś potwierdzenia/screeny - żadne archiwum tylko czysty screen z potwierdzeniem wygrania / historii zakładów żeby się uwiarygodnić to porozmawiamy...


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - mireck - 23-08-2013 15:33

To wstaw tu typy na najblizsze kilka dni i sprawdzimy czy sa trafne.


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - szczygielek - 24-08-2013 18:15

Poszedł meil Wink


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - michael - 27-08-2013 09:40

Witam
Jezeli ktos chce na probe typy, to tylko na email, tu nie podam, zreszta tez nie moge, wszystko na email jak ktos cos chce wiedziec.Poza tym liczy sie zysk po kilkunastu dniach.. zapraszam i pozdrawiam


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - mireck - 27-08-2013 18:47

Zatem poprosze na [email protected]


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - dite-pl - 27-08-2013 19:22

Ja poproszę na [email protected], chętnie spróbuję.


RE: Pewne i skuteczne typy bukmacherskie - michael - 31-08-2013 12:38

Witam, w moim opisie jest adres email, wiec prosze Pisac mi od razu na maila a nie tutaj podawac emaile zebym pisal. Bo ja tu codzien nie zagladam.
pozdrawiam i zycze milego popoludnia.