Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybka kasa, ze zwrotem - obstawiaj z Bosmanem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szybka kasa, ze zwrotem - obstawiaj z Bosmanem! (/Temat-Szybka-kasa-ze-zwrotem-obstawiaj-z-Bosmanem-74474)



Szybka kasa, ze zwrotem - obstawiaj z Bosmanem! - bosman - 13-08-2013 17:27

1.Nazwa przedmiotu : Kupony bukmacherskie
2.Opis przedmiotu :Sprzedaje kupony, czyli wyniki meczów (nieraz kilku). JEŚLI DANY MECZ NIE WEJDZIE, ZWRACAM KOSZTY KUPNA.
Dlaczego warto? O tym dopiero się przekonacie, jeśli dzisiaj zamówisz- nawet dzisiaj Cool
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW lub temat, A NAJLEPIEJ GG: 47106797
5.Cena : W zależności od kursu, od 2-10 pln'ów.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal


Dobrze było by mieć gg, wtedy łatwiej wszystko Smile Recenzja? Niestety, ale ciężko dać recenzje do takiego czegoś. Ale na pewno jak ktoś wygra wrzuci tutaj o tym info. Tongue Na dodatek dodam, że nikogo nie oszukałem, każda transakcja dokonywana była bez problemów. Pozdro! Lol


RE: Szybka kasa, ze zwrotem - obstawiaj z Bosmanem! - pr3tor - 13-08-2013 20:06

hmm, gdzie tu jest haczyk?Smile


RE: Szybka kasa, ze zwrotem - obstawiaj z Bosmanem! - Szaman1644 - 13-08-2013 20:08

Pewnie nie ma kasy, aby samemu obstawiać, dlatego chce zarobić tak jakby na pośrednictwie.


RE: Szybka kasa, ze zwrotem - obstawiaj z Bosmanem! - Stworkowaty - 13-08-2013 22:40

Po co haczyk? Jak wejdzie mu jakiś meczyk to nie dość że będziesz na plusie z zakładu to jeszcze trochę zarobi od Was, a jak nie wejdzie to oddam wam kasę czyli będzie na 0 + straci tylko to co miał stracić więc jedynie może wyjść na +.


RE: Szybka kasa, ze zwrotem - obstawiaj z Bosmanem! - Traw3k - 13-08-2013 22:45

Super sprawa, ale jak typ nie wchodzi to ja jestem do tyłu to, co sam włożyłem w kupon. A żeby granie miało jakikolwiek sens to nie będzie to kupon za 2, czy 5 zł... Chyba, że jakieś AKO z 15. zdarzeniami.
Cena 2-10PLN, gdyby 2 PLN kosztował typ po kursie 1,7-1,9 to bym brał. Tongue

Szaman1644, patrząc po jego wypłatach - ma za co obstawić, ale widzi tutaj kolejny sposób na łatwą kasę. Nic do stracenia. Wink

Bosman, takie jedno pytanie. Jest coś, czym się nie zajmujesz? Facebook, pytania o PPA, własne strony internetowe, poradniki, te już Twoje słynne Urzędy Skarbowe i umowy o dzieło, teraz bukmacherka... Xpokerface


RE: Szybka kasa, ze zwrotem - obstawiaj z Bosmanem! - v3XeR - 14-08-2013 04:59

Dobry pomysł na biznes nic do stracenia dla niego.
Ktoś kupi kupon np. za dwa złote koleś jest pewny, że dobrze mu powiedział obstawia za 5 zł a tu niespodzianka zły kupon. Bosman zwraca te 2 złote, ale klient jest do tyłu o 5 przez niego ;p


RE: Szybka kasa, ze zwrotem - obstawiaj z Bosmanem! - mireck - 14-08-2013 07:35

Ja tam wiem, po wyplatach z FB to chyba akurat ma za co obstawiac Tongue
Jak wroce z gor to sprobuje Wink


RE: Szybka kasa, ze zwrotem - obstawiaj z Bosmanem! - marcel_kk - 14-08-2013 08:54

A ja mu proponuje wziąźć kase w Providencie i Stefczyku,
grubo obstawić, albo będzie zarobiony, albo wyleczony na długo
z chorych pomysłów sponsorowania jego hobby.


RE: Szybka kasa, ze zwrotem - obstawiaj z Bosmanem! - bosman - 15-08-2013 01:54

Dzisiaj mam 165 pln wygranych. Dam jutro screena (dzis kom).


Szybka kasa, ze zwrotem - obstawiaj z Bosmanem! - yazir - 17-08-2013 18:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.