Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AlliexFinancial - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AlliexFinancial (/Temat-AlliexFinancial-74468)

Strony: 1 2


RE: AlliexFinancial - Elrond - 18-08-2013 16:31

atener bez urazy, ale pokazywanie programu działającego 9dni, w którym jest kilkadziesiąt osób i porównywanie go z AlliexFinancia to moim zdaniem nadużycie
zobacz tu na stronę i powiedz mi co podobnego jest w tych programach... ja twierdze, że zupełnie nic(ale oczywiście mogę się mylić)


RE: AlliexFinancial - surfer0700 - 18-08-2013 16:33

@up

W ogóle się nie przejmuj. Widać że świeżak szuka refów. Oczywiście reflink jest nieregulaminowy, dlatego zgłosiłem jego post Jerk


RE: AlliexFinancial - Elrond - 21-08-2013 13:58

Już jest w programie ponad 15k zarejestrowanych kont i co dziennie dochodzi sporo nowych. Oby tak dalej, a będziemy długo tu zarabiać Cool


RE: AlliexFinancial - Evry - 31-08-2013 10:40

Jak wyglada obecnie sytuacja w programie?


RE: AlliexFinancial - Elrond - 02-09-2013 21:18

Dziś wkład wyciągnięty, a kilka depozytów kończy mi się do piątku, więc będzie na +. Następne reinwestycje robię na kolejne 21dni.
Problemów nie widać jak do tej pory, wiem że kilka osób zanotowało godzinne oczekiwanie na wypłaty spowodowane przeciążeniem(ogromna ilość użytkowników), ale już wszystko wróciło do normy i wypłaty instant Smile
Przekroczyliśmy 18 000 zarejestrowanych użytkowników, co pokazuje że ten program ma przed sobą przyszłość.

Postaram się, co jakiś czas dawać info, jak się rozwija sytuacja w programie. I oczywiście cały czas zapraszam do inwestowania, bo warto.


RE: AlliexFinancial - michaloo22 - 05-09-2013 19:38

szybkie pytanie...
jest jakiś sposób by wpłacić na STP mniej niż $300 ??


RE: AlliexFinancial - Elrond - 05-09-2013 23:13

Oczywiście, że możesz wpłacić do STP mniej niż $300, użyj karty kredytowej lub przelewu z konta Smile


RE: AlliexFinancial - michaloo22 - 06-09-2013 16:49

pokazał byś mi co i jak ?? był bym wdzięczny 10849006 gg
ps zarejestrowany z refa


RE: AlliexFinancial - kubn2 - 10-09-2013 16:17

Strona padła bo przeciążenie czy padłą bo scam?


RE: AlliexFinancial - Elrond - 19-09-2013 11:54

Takie coś jak strona padła to oznacza koniec programu, ale niespodzianka - wypoczywam na urlopie, a program znika Smile Tak już z tymi hyip bywa, ja na +, ale wiem że niektórzy stracili. Nie pierwszy program i nie ostatni, który niespodziewanie się kończy, jednak i na takich zarabiać można, a nawet trzeba. Choć warto wchodzić tez w pewne inwestycje lub biznesy dające dochód stały i pasywny - dywersyfikacja to istotna zasada, o której zawsze należy pamiętać.