Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ad Click Xpress - pytanie o wypłatę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: Ad Click Xpress - pytanie o wypłatę (/Temat-Ad-Click-Xpress-pytanie-o-wyplate-74458)



Ad Click Xpress - pytanie o wypłatę - patrrol - 13-08-2013 12:31

Witam!
Podczas migracji z PC do ACX przeszły moje pieniądze, mam tam ok. 600$ jednak są one uznane jako PC BASIC BALANCE i znajdują się w BASIC WALLET. Czy jest jakaś szansa że wypłacę tą gotówkę? Czy jest w ogóle jakaś możliwość aby coś z nią zrobić?

Jeżeli pytanie się już powatarza po raz enty, proszę nie kasować tego tematu tylko podrzucić mi link do takiego, w którym znajdę odpowiedź.

Dziękuję i pozdrawiam.


RE: Ad Click Xpress - pytanie o wypłatę - canis987 - 13-08-2013 18:36

Jeśli wpłacisz do ACX jakąś kasę,to środki z PC BASIC możesz wykorzystać do pokrycja 20% ceny nowych AdPacków. Czyli jak kupujesz AdPack za 10$ to 8$ pochodzi z nowej wpłaty, a 2$ z PC BASIC.

Można też kasę z PC BASIC wykorzystać na reklamę w ACX (zakładka AD PACKAGES - Advertising only).


RE: Ad Click Xpress - pytanie o wypłatę - patrrol - 13-08-2013 21:57

A jest jakiś sposób abym wypłacił te pięniądze lub jakoś je zakręcił dalej abym zarobił bez dodatkowych wpłat?

Poczytałem, poczytałem i chyba nic z tego. Nadal jednak wierzę że nie do końca mam rację, czy tak jest?
Tyle kaski piechotą nie chodzi...


RE: Ad Click Xpress - pytanie o wypłatę - duzypawel - 14-08-2013 07:13

nope - kasę z PC możesz przeznaczyć na reklamowanie swojej strony w scamie ad click xpress lub jak kolega wspomniał - wpompować kasę w scam i 20% z PC basic będziesz miał GRATIS Smile


RE: Ad Click Xpress - pytanie o wypłatę - dawwoj91 - 04-09-2013 16:38

Ja mam 3 pozycje. Zarabiają mi mało ale lecę do 7$ i kupuje następne! Jak doczekam do minimum i wypłacę to wrzucę wam dowód! Mam nadzieję że się uda!


RE: Ad Click Xpress - pytanie o wypłatę - dondoonsie - 10-09-2013 08:58

Ja mam 28 pakietów zarabiających
i 8 pakietów reklamowych

z basica wykorzystałem 56$ na zarabiajace
i 80$ na reklamy

no i zostało mi jeszcze w basicu 883$.

No ale mam jeszcze wiele innych kont a na jednym z 11 000$ na pc basic


RE: Ad Click Xpress - pytanie o wypłatę - michal_1311 - 12-09-2013 18:08

Chetnie sprzedam konto Smile więcej na PW


RE: Ad Click Xpress - pytanie o wypłatę - bizzer - 31-10-2013 12:05

Jak ma się obecna sytuacja z ACX? Jest ktoś kto jeszcze działa w tym programie?