Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Połączenie bloga z kontem Google+ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Połączenie bloga z kontem Google+ (/Temat-Polaczenie-bloga-z-kontem-Google-74432)



Połączenie bloga z kontem Google+ - jannowak - 12-08-2013 19:08

Witam, chciałbym założyć konto google+ na bloga zdobywać + i tym samym pozycjonować go. Jednak nie wiem jak prywatne konto przerobić na konto pod bloga, nie chce aby w profilu pojawiało się nazwisko osoby prywatnej, gdy chce zmienić na nazwę bloga oczywiście wyskakuje błąd.
Jak z tym sobie poradzić?


RE: Połączenie bloga z kontem Google+ - tomkat - 13-08-2013 14:14

zakłada się prywatny profil G+ pózniej w tym profilu zakłada się stronę g+ ze swoją nową nazwą i podłącz do bloga.


RE: Połączenie bloga z kontem Google+ - v3XeR - 13-08-2013 14:34

A warto takie coś robić?


RE: Połączenie bloga z kontem Google+ - tomkat - 13-08-2013 14:45

To jest dobre pytanie ?
Raz czytałem że tak ,raz że nie warto?
Kłopotliwe jest zbieranie G+ i czasami podłączenie strony zewnętrznej do G+.
Najprościej przebiega jeśli blog jest na blogspocie, wtedy wszystko jest automatycznie, czasami niektórych stron zewnętrznych nie można podłączyć .


RE: Połączenie bloga z kontem Google+ - jannowak - 14-08-2013 11:04

Gdzieś na bhf widziałem temat w którym koleś przedstawił ranking czynników wpływających na pozycję obok backlinków były właśnie social media, więc chyba warto.