Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Motyw... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Motyw... (/Temat-Motyw-74424)

Strony: 1 2


Motyw... - Arivi - 12-08-2013 17:49

Witam zarabiam na firecash. Znaczy chce zarabiać Jerk2
Już niby tam 10$ uzbierałem w miesiąc z nisz które znalazłem na innych blogach. Niestety nie chce mi się jakoś tego wszystkiego robić bo szlak mnie trafia przy tak wolnym komputerze chociaż internet 30mb facepalm
Dlatego ostatnio jestem do takiego zarabiania bardzo lewniy (jakaś tam iskra niby jest xd)
Mam 15 lat ;/ więc zastanawiam się czy odpuścić sobie czy też nie ^^
Bardziej jestem na nie ale....
Więc tak sobie wpadłem na pomysł może bym się z wami na forum o coś założył, żeby mnie to zmotywowało do pracy? Temat ten byłby dowodem...
Tylko o co...


RE: Motyw... - yazir - 12-08-2013 17:52

Zakład typu?
Jak nie zarobisz do końca miesiąca 1000$ to sprzedaję na czarnym rynku Twoje narządy wewnętrzne?


RE: Motyw... - bosman - 12-08-2013 17:54

To Twoja sprawa czy zarobisz Big Grin Jak ten Ci nie odpowiada to jest wiele innych Smile


RE: Motyw... - TastemanPL - 12-08-2013 18:07

Mam 15 lat jak ty. Zarobiłem 20$ co mnie zmotywowało i nie pozwoliło odejść? Hmm. blog z 20 hackami Big Grin Nie chciałem przewalić takiej pracy. Zostałem i powoli powoli osiągam coraz wyższe i co raz bardziej zadowalające kwoty Smile Wystarczy chcieć.


RE: Motyw... - Devil877 - 12-08-2013 18:16

Rozumiem twą nie chęć ponieważ pobrania wpadają bardzo rzadko ale jak sam napisałeś "nisze" masz z cudzej pracy więc nie licz na mega zarobki . Bądź cierpliwy pracuj a zobaczysz że to Ci się opłaci Wink wiem że jest ciężko ale naprawdę warto Smile


RE: Motyw... - Arivi - 12-08-2013 18:52

(12-08-2013 17:52)yazir napisał(a):  Zakład typu?
Jak nie zarobisz do końca miesiąca 1000$ to sprzedaję na czarnym rynku Twoje narządy wewnętrzne?

(12-08-2013 18:16)Devil877 napisał(a):  Rozumiem twą nie chęć ponieważ pobrania wpadają bardzo żadko ale jak sam napisałeś "nisze" masz z cudzej pracy więc nie licz na mega zarobki . Bądź cierpliwy pracuj a zobaczysz że to Ci się opłaci Wink wiem że jest ciężko ale naprawdę warto Smile


To znaczy wprost nie kopiowałem. Tylko po prostu temat niszy.
Mnie najbardziej wkurza, że główna darmowa metoda reklamowania niszy to yt, filmu itd..(przy najmniej innych nie znam) Komputer mi tak wtedy muli, że szok ;/


Niby mam domene ale nie używam bo nie mogę znaleźć strony w google facepalm
Szukałem mentora ale wazzap nie ma czasu ;(


RE: Motyw... - Devil877 - 12-08-2013 19:00

Nie rozumiem , a hosting masz?. Jeśli nie masz mentora znajdziesz go w dziale FC i napisz on Ci pomoże Wink


RE: Motyw... - Arivi - 12-08-2013 19:49

Mam hosting i wordpressa nawet jedną niszę tam mam i dodajem do google lecz jakoś nadal w google go nie widzę.


RE: Motyw... - makingmoney - 12-08-2013 20:15

...


RE: Motyw... - Devil877 - 12-08-2013 20:25

makingmoney , nie robie zbyt wiele , głównie opierałem się na YouTube dopóki mi konta nie zablokowali i kolejnych . Po za tym uciąłeś moje zdanie mówiąc pobrania wpadają bardzo rzadko chodziło mi oto że kopiował z innych blogów .