Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nisza PPA (/Temat-Nisza-PPA-74408)

Strony: 1 2


RE: Nisza PPA - malpa2 - 12-08-2013 20:32

Watpie by ktoś za 5 stów coś takiego kupił ale kto wie Tongue


RE: Nisza PPA - Miu - 12-08-2013 22:36

A kolega ma prawa autorskie do sprzedawania tej niszy? :> Bo kupił ostatnio poradnik od CashMakera(którego temat znajdziecie w koszu) który polegał na czymś bardzo podobnym Wink Przypadek?


RE: Nisza PPA - diabloo07 - 12-08-2013 22:43

Nie Sondze


RE: Nisza PPA - yazir - 13-08-2013 01:26

Myślałem że wyrobię się z opinią przed północą, ale niestety nie miałem czasu na przygotowanie wszystkiego, tak więc opinia prawdopodobnie w okolicach godziny 20.

Jak na razie, mogę nie zgodzić się z jedną z wypowiedzi autora, mianowicie:
(12-08-2013 14:25)Rzeziu napisał(a):  Myślę, że cenna jest adekwatna do towaru jaki oferuję jak widać na zamieszczonym screenie w 1 dzień ponad 40 $ więc zwrot za niszę już po 4-5 dniach do tego 0 konkurencji, ponieważ tylko ja znam tą niszę.

Ponieważ jest konkurencja, i on doskonale zdaje sobie sprawę z czego ona wynika. Smile Nie duża ale jest.



Tu będzie RECENZJA



RE: Nisza PPA - PETERILLUSION - 13-08-2013 09:36

W tym wypadku 500zl? no chyba nie.


RE: Nisza PPA - Rzeziu - 13-08-2013 09:45

Konkurencja to kolega puki poradnika nie sprzedam to będzie działał.

Może źle to ująłem znam tą niszę ja i kolega z sąsiedztwa z nikim więcej się nią nie dzieliłem. Smile


RE: Nisza PPA - xeno92 - 14-08-2013 09:58

Witam,

Jeżeli mowa o tym wspólniku to ja nim jestem, tylko ja i Rzeziu działamy na tej niszce. Co prawda opis zgadza się w 100% oraz niszka tak jak Rzeziu napisał jest unikalna. Zawsze gdy siedze z Rzeziem na TS3 lub piszemy na LOL CHAT to prowadzimy konwersacje na temat pieniążków i tylko czekamy aż wpadnie jakaś kaska na astro i ten dźwięk Smile. Niszka na prawdę sprawdza się bardzo dobrze, przed chwilką rozreklamowałem ją i wpadło 40 visitorsów z tego 2 pobrania aktualnie. Nie wiem czy cena za duża czy nie, ale jak na tą niszke to jest wiadome że to się zwróci. Nie jestem autorem tej niszy, bo sam ją dostałem od Rzezia pewnego dnia na domówce, zrobiłem co mi kazał i po 5 minutach już słyszałem jak wpada kaska na astro.

Ja go polecam, nie że to mój kolega z sąsiedztwa, tylko, że ogarnął dobrą niszke, sprawdzoną i chce ją sprzedać.


Nisza PPA - surfer0700 - 24-09-2013 03:26

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.