Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spadek Uu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Spadek Uu (/Temat-Spadek-Uu-74407)

Strony: 1 2


Spadek Uu - Sh4ker - 12-08-2013 14:00

Witam, ostatnio miałem straszy spadek Uu. Dosłownie mam po 10 klików w linki dziennie, przeraża mnie to. Teraz pytanie moje nisze zawierają słowo "Hack", czy jak bym zmienił to na "Cheat Tool" to czy było by lepiej. Bo coś czytałem w dyskusji o AC, nie wiem może ktoś tak zrobił i wie czy to pomoże. Proszę o pomoc, i z góry dziękuje. Smile


RE: Spadek Uu - gelmen - 12-08-2013 14:01

Jaka żywotność domeny ?
Miałeś kopiowane treści na stronie ?
Jak wygląda pozycja postów ?


RE: Spadek Uu - Sh4ker - 13-08-2013 07:50

1. Ma z 2 miesiące
2. Na początku kilka
3. Nie wiem jak to określić, różnie niektóre na 2/3 stronie


RE: Spadek Uu - losiaczek17 - 13-08-2013 09:02

mam to samo, domena niecałe 3 mce, spadek do 10-12 WYŚWIETLEŃ w googlach. filtr dostaliśmy
ja wczoraj usunąłem te słowa hack, wcześniej też pisałem do google. podobno ma minąć ten filtr sam (tak mi jeden użytkownik pisałm ze u niego sam przechodzi powoli). ja już mam tak tydzień

Edit: właśnie sprawdziłem. wczoraj wyświtlenia w stosunku do niedzieli wzrosły 2x, więc chyba coś się rusza


RE: Spadek Uu - Qwik - 13-08-2013 09:05

Jeśli ma tak być co miesiąc to dziękuje bardzo.


RE: Spadek Uu - CreepyUploader - 13-08-2013 09:11

A ja wiem jak zrobić żeby wam wzrosły Smile
Musicie poczekać i to samo minie i w między czasie dodawac posty. Pozdrawiam!Jerk


RE: Spadek Uu - Młody Earner - 13-08-2013 09:18

Creepy, skąd ta pewność?

Mam ten sam problem ... Sprawdziłem sobie w statystykach i ruch z wyszukiwarki jest u mnie ZEROWY. dziwne, bo po wpisaniu w googlach site:nazwadomeny.com wyskakują mi wszystkie nisze na 1 stronie. Dodam, że mam kilka blogów i na każdym jest to samo.

Help Rolleyes


RE: Spadek Uu - MartinS - 13-08-2013 09:19

Na to wszystko pomoże przejście do FC Smile


RE: Spadek Uu - haggard - 13-08-2013 09:26

Po wpisaniu site:nazwadomeny.com wyskoczy wszystko na 1 stronie, bo wyskakuje tylko zawartość Twojej strony, więc nic dziwnego..


RE: Spadek Uu - losiaczek17 - 13-08-2013 09:27

(13-08-2013 09:18)Młody Earner napisał(a):  dziwne, bo po wpisaniu w googlach site:nazwadomeny.com wyskakują mi wszystkie nisze na 1 stronie. Dodam, że mam kilka blogów i na każdym jest to samo.

Help Rolleyes

to narzędzie sprawdza, które strony zostały zaindeksowane. ruch u ciebie jest zerowy, bo google nałożyło na ciebie filtr, co nie znaczy, że w ogóle się nie wyświetlasz, ale że wyświetlasz się na bardzo niskich pozycjach