Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Regulamin Majowego restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Regulamin Majowego restocku (/Temat-Regulamin-Majowego-restocku-7440)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Regulamin Majowego restocku - Magnus - 21-05-2010 17:53

[Obrazek: regulamin.jpg]

Witam wszystkich regulamin majowego restocku właśnie się pojawił ... Więc powoli szykujemy się kanapki i pićku itd... ... Myślę ,że Autofill nie zawiedzie i każdemy uda się coś zgarnąć.Warto jeszcze ustawić hotkeye wrazie nie wypału Autofilla (taka moja mała porada)


Cytat:Rules for May's General Redemption:

1. This redemption will only be in one wave.

2. Only members who have earned any PTZ on Lockerz between May 1st and May 22nd at 11.59 p.m. EDT will be eligible to enter PTZ Place.

3. Shipping PTZ are now included in the PTZ level of all physical items, but not digital items (PayPal etc.)

4. There will be no exchanges, returns, cancellations or PTZ refunds on redeemed prizes.

5. These Rules are in addition to Lockerz Terms of Use and PTZ Rules.

Shipping:

1. Every package sent internationally will be labeled as a â??gift.â? However, you are responsible for all incoming duties and tariffs imposed by your local government.

2. All addresses must be entered correctly. If your address is not entered correctly, your prize order will be cancelled. Any prize orders that are sent out and are returned for any reason will be cancelled and not sent to you an additional time.

Other Information:

1. Use of any bots, cheats or fraud will result in immediate order and membership cancellation.

2. Your browser's autofill is allowed (including Roboform).

For more redemption information --- stay tuned:-)

Tłumaczenie: Satan

Zasady Majowego restocku

Cytat:1.Będzie tylko 1 fala.

2.Tylko użytkownicy którzy zdobyli jaki kolwiek punkt pomiędzy 1-21 maja do godziny 11:59 dostaną wejście na ptzplace.

3.Za wysyłkę przedmiotów fizycznych płacisz PTZty a za przedmiotów wirtualnych nie płacisz.

4.Nie będą anulowane nagrody i oddawane punkty

5.Te zasady będą dodane do lockerz zasad użytkowania i zasad ptz.

Wysyłka:

Cytat:1.Wszystkie paczki do reszty świata będą oznakowane jako prezent.Jesteś odpowiedzialny za opłaty.

2.Wszystkie dane muszą być poprawne.Jeżeli adres nie będzie poprawny to wysyłka będzie anulowana.Żadne zamówienia nagrody które zostaną wysłane i powrócą z jakiego kolwiek powodu zostaną anulowane i nie wysłane do Ciebie.

Inne informacje:

Cytat:1.Stosowanie botów czitów itp. będzie karane banem.

2.Autofill jest dozwolony i roboform też.

Więcej infromacji wkrótce.

Życzę każdemu wygranej na lockerz

Pozdrawiamy najlepszy user Magnus i tłumacz Satan Smile


RE: Regulamin Majowego restocku - alien97 - 21-05-2010 18:04

No to czekamy Wink


RE: Regulamin Majowego restocku - barti55555 - 21-05-2010 18:08

Szkoda tylko że tak mało nagród... ;[


RE: Regulamin Majowego restocku - kamix200 - 21-05-2010 18:09

Ja dopiero zaczynam z lockerz możecie mi powiedzieć ile taki restock trwa?


RE: Regulamin Majowego restocku - kwasu123 - 21-05-2010 18:12

ostatnio fajne nagrody rozeszlys sie w mgnieniu oka.(30sek)


RE: Regulamin Majowego restocku - kamix200 - 21-05-2010 18:13

:o troche niedobrze


RE: Regulamin Majowego restocku - wodnik1990 - 21-05-2010 18:15

Ale o ile dobrze liczę to jeszcze nie musimy kampić przed kompem, tylko dopiero od 23.05 od godziny 6:00 naszego czasuSmile


RE: Regulamin Majowego restocku - alien97 - 21-05-2010 18:16

Ostatnio po ok 4 sekundach rozeszlo sie wszystko wartosciowe ;/


RE: Regulamin Majowego restocku - Tomek - 21-05-2010 18:18

(21-05-2010 18:09)kamix200 napisał(a):  Ja dopiero zaczynam z lockerz możecie mi powiedzieć ile taki restock trwa?

jakies 40 minut ale po 6 nie ma juz nic


RE: Regulamin Majowego restocku - Kilol - 21-05-2010 18:35

No cóż. Trzeba znowu czekać... :]