Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Jedno IP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Jedno IP (/Temat-Rozwiazane-Jedno-IP-744)



[Rozwiązane]Jedno IP - Piotrek - 05-01-2010 16:48

Cześć. Mam kilka pytań.
Mam 3 młodszych braci którzy chcieli by również pobawić się na Lockerz.
1. Czy administracja nie przyczepi się o 4 konta na jednym IP?
2. (najważniejsze ;]) Czy Lockerz stosuje coś takiego jak ban na IP? Żebym przypadkiem nie stracił konta przez wybryki moich braci Wink
3. Czy na restocku będziemy mogli zamówić jeden przedmiot 50+ ptz z IP czy każdy jeden ze swojego konta?
4. Czy z komputera kolegi który również ma konto mogę wchodzić na swoje konto bez żadnych konsekwencji?


RE: Jedno IP - Alcor - 05-01-2010 16:50

1. Na rodzine przypada max 5 kontm, więc twoi bracia bez problemu mogą mieć własne konta.
2. j/w
3. Każdy ze swojego konta.
4. Możesz.


RE: Jedno IP - Piotrek - 05-01-2010 16:58

Dzięki Smile
Ale czy Lockerz w razie jakiegoś oszustwa (oni mogą być zdolni do wszystkiego ;]) nie założy mi przypadkiem blokady na IP?


RE: Jedno IP - Kilol - 05-01-2010 17:00

Jeżeli zrobisz powyżej 5 kont fake, lub popełnisz jakieś inne oszustwa, wtedy dopiero mogę założyć ci blokadę na IP.
Lepiej grać uczciwie.Wink


RE: Jedno IP - Piotrek - 05-01-2010 17:02

Ok. A czy ja mogę im wysłać zaproszenia czy lepiej żeby zrobił to ktoś z innym IP? Tongue


RE: Jedno IP - Kilol - 05-01-2010 17:05

Nie ma różnicy kto wyśle zaproszenie. Ważne żebyś nie przekroczył 5 osób zaproszonych na jednym IP.Wink


RE: Jedno IP - Alcor - 05-01-2010 17:06

Możesz wysłać im zaproszenia. Big Grin


RE: Jedno IP - Piotrek - 05-01-2010 17:07

Ok. Dzięki. Już wszystko wiem Wink


RE: Jedno IP - Joker - 05-01-2010 21:21

ale radze Ci uważać z braćmi.. Mój kumpel zaprosił brata na lockerz i na następny dzień patrzy i na jego koncie 15 fake kont xD


[Rozwiązane][Rozwiązane]Jedno IP - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.