Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
yecia bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: yecia bukmacherskie (/Temat-yecia-bukmacherskie-74397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: doradzanie bukmacherskie - whysoserious - 01-09-2013 11:20

Cytat:-abonament i logowanie wielu poda dane znajomym itp i każdy będzie wchodzil

-sms i inne każdy informacje może przekazać ustnie bądź inną drogą

p1 to jednorazowy "wysiłek" dla rozprowadzającego
p2 wymaga "pracy" od przy każdym typie

Nie chodzi o robienie strony jak witryny banku,
ale jeśli specjalista od strony to specjalista a nie "specjalista"
ww oraz kilka innych to rzeczy o których koder powinien sam pomyśleć i cię poinformować,
jakie planuje rozwiązania i dlaczego.

Bo inaczej to za 100zł wykupujesz hosting i domene, instalujesz wordpress i żaden programista ci nie potrzebny, żeby brał pieniądze za nic.


To tak w ramach osobistych doświadczeń z programistami,
gorsi we współpracy są tylko graficy Big Grin


RE: doradzanie bukmacherskie - sebens - 04-09-2013 09:11

No to został nie cały miesiąc, jak tam idzie? Wiesz może już ile będzie wynosił abonament? I czy na początek będą jakieś typy na próbę?


RE: doradzanie bukmacherskie - yecia - 04-09-2013 21:14

dalej w budowie

lada moment strona się pojawi


wpłaty dopiero od 1 pazdziernika od godziny 24 Smile

abonament z zalozenia mial wynosic ===50

jednak prowizje od przelewy24 oraz wiekszy podatek ryczaltu Smile sklania mnie do lekkiego podwyzszenia progu za miesieczny abonament

odezwe sie ze szczegolami

co do probnych typow

nieskromnie napisze mysle ze wyzej sie cenie Smile

podalam linka

tworze dzialalnosc,strone,poniose koszty co miesiac Smile

sam fakt robienia czegos nie na odwal a wszystko zapiete na guziczek Smile daje do myslenia Smile


bedzie strona,bedzie archiwum,bedzie strona monitorowana z zewnatrz


kto bedzie chcial to w to wejdzie,kto nie to nie Smile ten zas ktory bedzie niezdecydowany zobaczy po yieldzie ze warto i tez dolaczy Smile


pozdrawiam czas spacSmile

przepraszam za styl pisania i brak polskich znakow


RE: doradzanie bukmacherskie - whysoserious - 04-09-2013 22:27

Cena jest absurdalnei zaniżona
skoro sa serwisy gdzie chcą po 100eur za 1 typ
Jak nie chcesz odstraszyć to daj krótsze okresy, dniowe, tygodniowe
Pamiętaj, że 10 osób po 500zł daje więcej zysku i mniej pracy niż 100 po 50zł

Jak będzie za tanio i za dużo osób będzie korzystać, to zrobisz szkodę i sobie i im,
bo to z tego co rozumiem dość egzotyczne typy, dostępne u niewielu buków,
więc jak nagle kilkadziesiąt osób zacznie grać identyczne zakłady, nawet niewielkie stawki
to informatyczne systemy buków to szybko wychwycą, odpowiednio zareagują i się skończy zabawa


RE: doradzanie bukmacherskie - Traw3k - 04-09-2013 23:31

O ile za 50 zł typy bym brał, nawet w ciemno, bez okresu próbnego (patrząc po fachowości koleżanki) - tak za 500 zł już zwyczajnie mnie nie stać, bo to przede wszystkim dla mnie zabawa, a nie sposób zarobku.

Choć nie ukrywam, że gdyby z tych 50 zł zarabiałbym x-krotność i z zabawy przerodziłoby się to w sposób zarabiania to jestem skłonny zapłacić więcej, wiadomo. Wink

Whysoserious, sugerujesz że buk obniżyłby znacznie kursy, czy monitorowałby takie osoby bardzo dokładnie, żeby im utrudniać obstawianie? Nie wiem, co oznacza tutaj "odpowiednia reakcja". Z góry dzięki za wyjaśnienie. Wink


RE: doradzanie bukmacherskie - yecia - 04-09-2013 23:51

niska cena wiem tym chce zainteresowac grono odbiorcow

po jakims czasie moge miec teoretycznie stalych bywalcow i mozna ew zawezic grupe do 30 osob

10 osob po 500 ladna perspektywa Smile

krotsze okresy dniowe tygodniowe...hmmmm nie jestem ani ja ani maz wrozka jasnowidzem Smile

pomylki tj zle typy zapewne beda jak zawsze Smile a to w krotkim okresie odstrasza nabywcow

od poczatku mowie ze gra zemna najlepsza w miesiecznym okresie Smile wiem ze wtedy rozsadna gra

przez miesiac doprowadzi do dobrego yieldu a tym samym zarobku gracza ktory wykupi abonament


sama szerosc Smile wiem co to granie na strzecow goli i na zdobycz punktowa w nhl Smile

wiem tez jak grac by to mialo sens i dawalo miesieczne zyski Smile

moje rozumowanie jest proste

gracze wykupia abonament za niska cene -zobacza ze za ta cene grajac przez miesiac wyjda in plus(mowa tu o graczach rozsadnych nie takich co po 1 ukazanym typie zagraja vabank)

moje typy analizy przemyslenia

to nie jasnowidzenie to nie liczenie na szczescie

to tylko wieloletnia milosc do hokeja co sezonowe nie spanie w nocy ogladanie od 3-4 meczow co noc i tak przez 7 miesiecy w roku Smile

tony rozpisanych kartek schematow gry danych zespolow,ich zestawienia obrony,ich zachowania w oslabieniu przewadze etc Smile na pamiec wyuczone zachowania 70%zawodnikow grajacych w lidze nhl Smile

po ewentualnym sukcesie mojej inicjatywy moge ew zastanowci sie co do zawezenia grupySmile

na chwile obecna nie jest to wskazaneSmile



bukmacherzy nawet z wygrywajacymi graczami z naszego kraju nic nie zrobia Smile
dla nich to i tak zyla zlota Smile

sama piekna fortuna

na sezonie nhl notuje 70% dochodu w okresie pazdziernik-maj Smile

i tak juz przez wiele lat


konczac na dzis Smile

chce oferowac miesieczne abonamenty bo tyko wtedy wiem ze to ma sens

cena poczatkowa bedzie niska przez jaki czas? miesiac dwa trzy? tego nie wiem

pozdrawiam


dodam jeszcze z doswiadczenia wiem ze na takie strony blogi itp

wchodza gracze dysponujacy niska kwota poczatkowa chca np za 50 zl zarobic w miesiac 400-700zl??

to ich cieszy nie sa stratni cos zarobia etc Smile


kilerzy z ogromnym portfelem zapewne ida na wlasna reke niejednokrotnie pakujac sie w porazki dlugi kredyty etc Smile

kto niby z moich klientow mialby grac stawkami tysiecznymi na kupon?? majac na uwadze moje slowa ze gra oplaca sie na okres miesiacaSmile


RE: doradzanie bukmacherskie - ciemnebiznesy - 05-09-2013 00:10

Planujesz rozszerzac serwis o inne dyscypliny, czy ukierunkowujesz sie tylko na hokem?


RE: doradzanie bukmacherskie - yecia - 05-09-2013 00:20

na chwile obecna tylko nhl potem olimpiada i ms tez hokej Smile


znam tez sie na mlb czyli kolejny z amarykanskich sportowSmile ale nie na tyle by brac za to oplatyLol


RE: doradzanie bukmacherskie - sebens - 05-09-2013 09:41

Yecia, zdradzisz jakimi stawkami grasz? I czy grasz płaską stawką czy może to zależy od typu?


RE: doradzanie bukmacherskie - yecia - 05-09-2013 09:53

granie dla siebie wszystkie stawki i metody Smile naprawde przez te lata wyprobowalam wszystkiego Smile





na stronce bedzie wszystko opisane tak aby kazdy gracz wybral da siebie metode


1 mozna plaska stawka na kazdy typy bramki czy punkty

2 mozna plaska stawka na bramki a na punkty progresja

3 mozna i tu i tu zagrac progresja (to tez ok rozwiazanie-kursy na bramki powyzej 3 progi progresji nie sa wtedy tak odczuwalne-na punkty kursy nizsze ale sami zauwazycie ze maja wieksze %%trafnosci)


mimo mojego wstretu do progresji na wszystkich aspektach----musze przyznac ze w nhl na takowe
zaklady jest to dobra metoda