Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinie o własnym gateway'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Opinie o własnym gateway'u (/Temat-Opinie-o-wlasnym-gateway-u-74372)



Opinie o własnym gateway'u - Danny - 11-08-2013 21:21

Witam,
Pytanie jak w temacie zwłaszcza dla bardziej dochodowych earnerów czy Ci z Was którzy używają własnych gateway'ów zauważyli jakiś wzrost w zarobkach? Myślę coraz poważniej nad swoim gateway'em ponieważ wydaje mi się że nierzadko pliki nie docierają do ludzi którzy je ściągają odemnie mimo nabitej stawki. (za mało kliknięć w mirrory z update mimo zaprogramowanemu automatycznie odpaleniu strony w trakcie działania 1 pliku)


RE: Opinie o własnym gateway'u - etokox - 11-08-2013 21:39

Mirrory to lepsze rozwiązanie.
Gatewaye nie pod każdą stronę pasują.
A konwersja moim zdaniem, zależy od Niszy, jak bardzo jest potrzebna.

@Edit: Z tego co wiem, to H Earnerzy, nie bawią się w jakieś aktualizacje.

Moim zdaniem, Ludzie na patrzą na to co jest w mirrorze, po prostu kilikają "Download" - ja mam np plik: hack.rar (Pobrania lecą, nie zwracją chyba na to uwagi.


RE: Opinie o własnym gateway'u - Hamter - 12-08-2013 02:53

Gatewaye są do dupy. Te z FC też są do bani. Wolę swoje zrobić.


RE: Opinie o własnym gateway'u - Kiljan - 12-08-2013 04:03

(12-08-2013 02:53)Hamter napisał(a):  Gatewaye są do dupy. Te z FC też są do bani. Wolę swoje zrobić.

Same gatewaye to tylko wyskakujące okienka... a wyglądy no to wiadomo, że są one uniwersalne i jeśli ktoś potrafi to najlepiej robić wygląd pod swój content.


RE: Opinie o własnym gateway'u - TastemanPL - 15-08-2013 21:46

Słyszałem że na bloggerze blokują takie gatewaye? To prawda?


RE: Opinie o własnym gateway'u - minister1234 - 17-08-2013 01:55

Tak


RE: Opinie o własnym gateway'u - Kraxoo - 17-08-2013 18:56

(15-08-2013 21:46)TastemanPL napisał(a):  Słyszałem że na bloggerze blokują takie gatewaye? To prawda?
Ale kto blokuje? FC czy blogger? Bo ja osobiście na 2 blogach na bloggerze miałem gateway i działały normalnie.


RE: Opinie o własnym gateway'u - Qwik - 17-08-2013 19:03

Najlepiej zrobić konta na sieciach afiliacyjnych i zrobić swój landing page.Dostaniecie 100% stawki i wyższa konwersje.