Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) (/Temat-Darmowy-hosting-x-70-Kto-pierwszy-ten-lepszy-74361)

Strony: 1 2 3 4


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - GoodLecki - 12-08-2013 12:32

Witajcie
Kod jest na miesiąc raczej ważny , wypuścił je w ramach promocji,chociaż kto wie czy czegoś nie pomylił Smile ,nie spotkałem się jeszcze z promocją hostingu na rok za darmo (nie wliczając free hostingów które się do niczego nie nadają moim zdaniem )
@Jaro Na pewno nie ma obowiązku przedłużania go, wyczytałem to wyraźnie!!!
@Vankosiara wysłalem na gg na pewno widzę w archiwum rozmów właśnie, tak przypominam tylko Smile
Kody właśnie wysyłam powyższym osobom

Puścił bym kody od razu na forum wszystkie ale jestem niemal pewny że nie którzy próbowali by po więcej niż jeden rejestrować a autor zaznaczył że jak wykryje taka operacje to blokuje obydwa konta, a kto wie może i całej reszcie, a tego bym nie chciał Smile
Pozdrawiam


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - vankosiara - 12-08-2013 12:48

@GoodLecki

Faktycznie facepalm
Przepraszam za problem ale nie widziałem kiedy napisałeś ale na szczęście mam kod w archiwum Wink


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - diabloo07 - 12-08-2013 12:56

@GoodLecki, ja zamówiłem na rok za pomocą Twojego kodu Smile


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - GoodLecki - 12-08-2013 13:05

Żaden problem vankosiara
diablo nie sądze aby to było na rok ale kto wie ,jeśli tak to tylko na twój plus.

Piszcie czy działa bo mam informacje że nie aktywuje kont, jednak z testowałem przed chwila i wszystko ładnie zarejestrowało
zobaczcie daty: http://scr.hu/1tci/boun4

Ps. Przekażcie swoim znajomym z forum ten wątek, niech skorzysta jak najwięcej osób Smile


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - diabloo07 - 12-08-2013 13:37

@GoodLecki jednak widzę w panelu teraz, że na miesiąc, a zamawiałem na rok
http://prntscr.com/1kszc0


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - ThePro - 12-08-2013 13:38

Zamówione Big Grin


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - GoodLecki - 12-08-2013 13:53

No diablo cudów nie ma za darmo, ja wiedziałem że na rok to by było zbyt piekne.

Mam ofertę dla świeżaków z tego forum , chcesz kodzik na serwer ?
Wpłać dowolna sumę tutaj, wyślij mi screen i kod jest twój:

Bank Zachodni WBK nr 42 1090 1665 0000 0001 1080 7311.
Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko"
ul. Balicka 12A/5B
30-149 Kraków
Tytuł przelewu "Forum dla Fundacji"
Innych też zachęcam


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - sagemx-2 - 12-08-2013 20:11

Dzięki za kod, wszystko ok.


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - GoodLecki - 12-08-2013 20:16

Prosze bardzo sagem.
Chciałem rzucić kilka kodów ale od paru godzin nikt ze swieżaków nawet 50groszy nie chciał poświęcić na cel charytatywny , ale na gg to wymyślać nie stworzone historie przez kilkanaście minut i prosić o pomoc w innych kwestiach to potrafią, masakra Big Grin facepalm


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - Mafiozo19990 - 13-08-2013 11:44

Jeżeli jeszcze zostało, moje gg: 20511108