Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) (/Temat-Darmowy-hosting-x-70-Kto-pierwszy-ten-lepszy-74361)

Strony: 1 2 3 4


Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - GoodLecki - 11-08-2013 17:52

Cześć wszystkim, zostało parę kodów.
Darmowy hosting na tej stronie gbzl.pl, nie jestem już pewny czy na rok czy na miesiąc w końcu .Sam zarejestrowałem dwa na próbę i kody działają.
Parametry konta: gbzl.pl/szczegoly.php
Zarejestrujcie konto tu : gbzl.pl/index.php - klikając button "Zamów"

Jak dojdziecie do etapu płatności, to na dole jest okienko wykup za kod
Napiszcie posta w tym temacie i podajcie swoje gg, wyślę ci kod.
Jak wykonasz z edytuj posta i napisz , skorzystałem .


Dlaczego tak? Bo chciałbym aby jak najwięcej osób go dostało a nie żeby parę osób zgarnęło wszystko.

Komu nie dam kodu na pewno:
Swieżym kontom zarejestrowanym w ciągu ostatnich 15 dni
Starym kontom ale nie aktywnym które nagle się uaktywniły w cudowny sposób
Osobom które maja mniej niż 35 postów.
Resztę zapraszam
Pierwszeństwo mają ci co klikną reputa Big Grin
Nie uwalniajcie się tez za bardzo z danymi bo tej strony nie znam Smile


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - MegaPp9 - 11-08-2013 17:58

Dałem reputa, jednak nie mam GG. Możesz wysłać przez pw?


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - Br0nek1234 - 11-08-2013 18:01

Kod działa dziękiSmile


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - CreepyUploader - 11-08-2013 18:17

Wyślij na pw.


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - diabloo07 - 11-08-2013 18:19

Proszę o PW Wink


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - GoodLecki - 11-08-2013 18:20

Drodzy użytkownicy chcecie kod piszcie post na forum i numer gg. Czytajcie komu kodu na pewno nie dam, żeby potem pretensji nie było.
A i tam nie uwalniajcie sie z danymi za bardzo bo ja tej strony nie znam i nie wiem jak dane wykorzystują.

Kody dla powyższych osób wysłane.


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - diabloo07 - 11-08-2013 18:21

1200037


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - GoodLecki - 11-08-2013 18:39

Diablio na pw kod poszedł
Nadrim tęz dostałeś ale prosze stosowac sie do reguł bo nastepnemu nie dam Smile


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - diabloo07 - 11-08-2013 18:40

Dziękujemy za dokonanie płatności. Informacja o aktywacji usługi zostanie wysłana do Ciebie w ciągu kilku minut pocztą elektroniczną.
dzięki Wink


RE: Darmowy hosting x 70 - Kto pierwszy ten lepszy :) - vankosiara - 11-08-2013 20:17

Gg: 9093299