Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firegifts i bany na chat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Firegifts i bany na chat (/Temat-Firegifts-i-bany-na-chat-74341)

Strony: 1 2 3 4


Firegifts i bany na chat - DeoRIP - 11-08-2013 12:56

Jeśli chcecie dostać bana za nic od waszych moderatorów wpiszcie 3 razy emotke (*CENZURA*) na chacie I podziwiajcie ich głupotę Smile Szczerze nie wiedziałem że ta strona zatrudni aż tak tępych moderatorów gdyby nie to, że stronka na razie jest uczciwa to bym w życiu z niej nie korzystał gdyż po prostu są tam moderatorzy którzy nawet nie umieją pomóc. A ich wiedza jest dość powierzchowna jak nie żadna.
Pozdrawiam z 20 godzinnym banem.
I odkąd Vex zatrudnił Takeshi bany się sypią często bez powodu albo za drobne przewinienia (jeśli by poinformowano np użytkownika to więcej by tak nie robił) a najgorsze jest to że nie ma tu żadnej interwencji ze strony Vex'a.

Widzę że takeshi dalej szaleje.
Użytkownik o nazwie fajter napisał siema i wrzucił emotkę (*CENZURA*) i poszedł ban dla niego na 48 h Wink w ciągu tej godziny poszło z 10-20 banów...


RE: Firegifts i bany na chat - miniek9090 - 11-08-2013 13:02

[Obrazek: jimabr.jpg]

Haha co za neos Lolbeka


RE: Firegifts i bany na chat - DeoRIP - 11-08-2013 13:09

Miniek tak jak mówiłem. To jest śmieszne co się dzieję Smile A najlepsze jest to że Firegifts ma dużo niedociągnięć nawet ze strony Regulaminu. A zadając pytania do moderatorów często słychać odpowiedź nie wiem, spytaj się vex'a, muszę czekać na vex,a lub napisz w dziale kontakt o co chodzi. A Vex w drugą stronę odsyła do moderatorów i robi się z tego bałagan.


RE: Firegifts i bany na chat - v3XeR - 11-08-2013 13:10

heh i ja się złapałem na screena.
A tutaj przykład dobrych modków którzy nie odpowiadają mi na moje pytanie które brzmi "Dlaczego mam tylko jeden quiz bez żadnych zadań z wysłaniem sms" może Wy wiecie? ze 4 dni temu miałem zadanie które nie zliczyło mi za nie GP, a teraz ciągle mam tylko to jedno które nigdy nie zlicza GP i ten quiz


RE: Firegifts i bany na chat - Br0nek1234 - 11-08-2013 14:08

Deo te bany chyba idą z automatu, czytałeś regulamin sb? "
Cenzura - pojawia się, gdy ktoś używa wulgaryzmów;
za 3 wulgarne posty otrzymasz godzinny status spamera!"
A jak system wykryje to emoty to daje bana.


RE: Firegifts i bany na chat - DeoRIP - 11-08-2013 14:13

Bronek nie wiesz jak to wygląda to się nie wypowiadaj Smile I nie ma tu automata. Banują moderatorzy i nawet często jak raz ktoś przeklnie idzie ban. I często też idzie więcej niż 1 h bana bo nawet 1 osoba dostała bana na 48 h a napisała 1 post i właśnie z emotką cenzury.
A regulamin czytałem wiele razy.


RE: Firegifts i bany na chat - Wooojte - 11-08-2013 14:28

Żałosne Smile


RE: Firegifts i bany na chat - Br0nek1234 - 11-08-2013 14:32

W takim razie przepraszam myslalem ze o to chodzi.


RE: Firegifts i bany na chat - v3XeR - 11-08-2013 18:52

Automatu na 100% nie ma bo ja tak samo dawałem ikonki cenzury, ale jak zobaczyłem, że ktoś dostał bana za to to szybko zagadałem moda i się pytałem o byle co Tongue uff ^^


RE: Firegifts i bany na chat - Boguśś - 11-08-2013 21:35

Masakra co oni tam wyprawiaja.. Gz