Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Matura Gram i zdam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Matura Gram i zdam (/Temat-Matura-Gram-i-zdam-74338)



Matura Gram i zdam - Szakoo - 11-08-2013 11:47

Maturalny Quiz Operonu.


Rejestracja:http://matura.gramizdam.pl/r_WNSP

Za poprawne odpowiedzi na pytania dostajemy punkty, które możemy później wymienić na nagrody.

Dodatkowy mnożnik punktowy otrzymujemy za rejestrowanie zdrapek z książek operonu

O co chodzi z tymi kontami i kodami?

Rodzaj konta jest uzależniona od wartości mnożnika. Każdy użytkownik wchodzi do gry z mnożnikiem 1. Wartość mnożnika możesz podwyższać rejestrując kolejne kody z testów lub vademecum. Rodzaj konta wpływa na dostępność nagród. Poniżej tabela przedstawiająca wartość kodów oraz rodzaje kont.
Ile razy dziennie mogę grać w QUIZ?

Na podstronie „Wejdź do gry” możesz wybrać dwie opcje: treningową lub grę o punkty. Wybierając opcję „trening” – możesz potrenować swoją wiedzę, ale punkty z tych gier nie są doliczane do punktów na Twoim koncie. W ciągu doby możesz podjąć 15 prób treningowych.






Wybierając opcję „Gra o punkty” – grasz i zdobywasz punkty, które są naliczane na Twoim koncie, przy czym w ciągu doby możesz zagrać w 7 gier, z których punkty będą naliczane na Twoim koncie. Liczba niewykorzystanych prób z jednej doby, nie przechodzi na kolejną.

Rejestracja:O co chodzi z tymi kontami i kodami?

Rodzaj konta jest uzależniona od wartości mnożnika. Każdy użytkownik wchodzi do gry z mnożnikiem 1. Wartość mnożnika możesz podwyższać rejestrując kolejne kody z testów lub vademecum. Rodzaj konta wpływa na dostępność nagród. Poniżej tabela przedstawiająca wartość kodów oraz rodzaje kont.
Ile razy dziennie mogę grać w QUIZ?

Na podstronie „Wejdź do gry” możesz wybrać dwie opcje: treningową lub grę o punkty. Wybierając opcję „trening” – możesz potrenować swoją wiedzę, ale punkty z tych gier nie są doliczane do punktów na Twoim koncie. W ciągu doby możesz podjąć 15 prób treningowych.






Wybierając opcję „Gra o punkty” – grasz i zdobywasz punkty, które są naliczane na Twoim koncie, przy czym w ciągu doby możesz zagrać w 7 gier, z których punkty będą naliczane na Twoim koncie. Liczba niewykorzystanych prób z jednej doby, nie przechodzi na kolejną.

ZAPRASZAM i PROSZĘ O REJESTRACJE Z MOJEGO LNKA.


RE: Matura Gram i zdam - patrice0407 - 12-08-2013 09:55

zarejestrowałem się z refa

a gdzie jest ta podstrona ze spisem nagród, bo nie mogę jej znaleźć


RE: Matura Gram i zdam - badii - 12-08-2013 10:43

poszlo z refa
dobre pytanie, mozna wiele zapamietac Wink


RE: Matura Gram i zdam - LeMarian - 12-08-2013 18:49

zobacz regulamin

Lista Nagród proponowanych w Serwisie jest zmienna. Informacja o Nagrodach jest aktualizowana do 15 każdego miesiąca. .


RE: Matura Gram i zdam - weronid16 - 15-08-2013 11:37

czy ktos wygrał tu cos ?


RE: Matura Gram i zdam - kamil2034 - 20-08-2013 14:37

Tu w ogóle da się coś wygrać?


Matura Gram i zdam - Klin - 31-01-2015 14:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.