Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Boks od Złego_Szeląga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Boks od Złego_Szeląga (/Temat-Boks-od-Zlego-Szelaga-74325)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Boks od Złego_Szeląga - Zły_Szeląg - 26-01-2014 00:56

Dziś fajna gala, na której zawalczy Artur Szpilka z Bryantem Jenningsem. Jeśli ktoś chce obejrzeć, a nie chce mu się czekać to wyjścia polaka można spodziewać się koło 3:30 Big Grin

Typ Jennings przed czasem @3.00 unibet. Postawiłem 50 zł żeby ciekawiej się oglądało.

Powody: Nie skreślam Artura, moim zdaniem top 2 polskiego HW po Adamku. Niestety Bryant może nie pasować mu stylowo.

Plusy Artura
-leworęczność
-szybkie ręce, solidny cios,
-"szybsze nogi" - przewaga mobilności nad Jenningsem

Plusy Bryanta
-duży zasięg rąk
-żelazna kondycja
-siła fizyczna (w zwarciu itd)
-dobry prawy sierp i podbródek, a to może wchodzić w Artura, bo nie podnosi rąk i nie wraca z nimi po ciosie

Dziś obejrzałem ostatnie 2 walki Artura i kilka Jenningsa, bo szczerze mówiąc wcześniej żadnej walki Amerykanina nie widziałem. Bryant nie jest jakimś wirtuozem i Szpilka nie jest skazany na pożarcie. Ponadto, mimo że Artur zalicza sporo nokdaunów to nie uważam, że ma słabą szczękę (walka z Molo potężny lewy sierp, po którym większość wylądowałaby w szpitalu, a Artur wstaje na 2). Po prostu Szpila ma dziurawą obronę i często wchodzą mocne ciosy.

Mój scenariusz. Bryant stopniowo punktuje i rozbija Szpilkę szczególnie prawym podbródkiem i sierpem. Po kilku rundach Szpilka skalkuluje, że na punkty nie wygra i postawi wszystko na jedną kartę. Jennings nie ma nokautującego ciosu, ale wydaje mi się, że po kumulacji sędzia przerwie walę w końcowych rundach lub trener rzuci ręcznik żeby uniknąć ciężkiego nokautu.


RE: Boks od Złego_Szeląga - eisxd - 26-01-2014 01:24

Ja sobie odpuszczam... 2-3 tygodnie temu przy dużo lepszych kursach można było na Artura zaryzykować Smile Oglądałem walkę Jennigsa z mańkutami i bez rewelacji... Oczywiście kciuki trzymam za Artura chodź szanse daje 40-60 Dla Amerykanina


RE: Boks od Złego_Szeląga - ganikus - 26-01-2014 04:41

ale fart Big Grin graty Smile

47 sekund do końca walki Tongue


RE: Boks od Złego_Szeląga - Zły_Szeląg - 26-02-2014 02:00

2 marca ciekawa walka Orlando Salido vs Wasyl Łomaczenko.

Łomaczenko to genialny amator i złoty medalista. Już w 2 zawodowej walce stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego.

Orlando Salido to prawdziwy weteran. Mimo 12 przegranych walk należy do ścisłej czołówki (sporo przegranych na początku kariery, ostatnio tylko z najlepszymi (Garcia, Gamboa, JMM)

Faworytem jest Wasyl. Jednak kursy wydają się przesadzone, zwłaszcza, że jest niesprawdzony. Warto postawić 10-20 zł na Orlando @5.0 bet365

Jeśli ktoś na jakimś bukmacherze znajdzie więcej typów na walę warto postawić orlando przez nokaut w końcowych rundach, kurs będzie powyżej 10.

Typ wysoce ryzykowny Big Grin


RE: Boks od Złego_Szeląga - Zły_Szeląg - 02-03-2014 10:36

I kolejny wysoki typ wszedł Big Grin Szkoda, że zagrałem tylko za 20 zł


RE: Boks od Złego_Szeląga - Roxi5017 - 02-03-2014 11:14

Gratki Wink


RE: Boks od Złego_Szeląga - Kede - 06-03-2014 18:39

Fajne typy Wink U jakiego bukmachera proponujesz obstawiać boks?


RE: Boks od Złego_Szeląga - Zły_Szeląg - 08-03-2014 12:51

Co do bukmacherów najlepiej szukać tam gdzie jest najszersza oferta. Z reguły gram na bet365 bo tam często oprócz samego wyniku walki można obstawiać knockouty, rundy itd. Big Grin


RE: Boks od Złego_Szeląga - michal_1311 - 15-03-2014 18:42

Co myślicie o walce Adamka??? kurs 1,80


RE: Boks od Złego_Szeląga - lukax6 - 15-03-2014 19:03

(15-03-2014 18:42)michal_1311 napisał(a):  Co myślicie o walce Adamka??? kurs 1,80

x2 też bym przeczytał opinie na ten temat Wink