Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto bwin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konto bwin (/Temat-Konto-bwin-74316)



Konto bwin - luqasz - 10-08-2013 18:45

Witam,
Jestem zainteresowany kontem na bwin.com. Niestety Polacy już nie mogą się rejestrować u nich (przynajmniej na razie), przez co nie mogę założyć własnego konta. Jeśli ktoś ma zweryfikowane konto i oczywiście niezlimitowane chętnie je kupię. Proszę o kontakt.


RE: Konto bwin - Br0nek1234 - 10-08-2013 19:08

Nie polecam, prawdopodobnie oszustwo. Nadal można zakładać konta, a kupujący chce zweryfikowane, przypadek?


RE: Konto bwin - luqasz - 10-08-2013 19:44

dlaczego oszustwo? chcę kupić tam konto, ponieważ mają najlepszą ofertę zakładów live i często można złapać fajne linie na koszykówce. czy od razu musisz nazywać mnie oszustem? a po drugie poczytaj sobie w internecie, że od 1 maja Polacy nie mogą rejestrować nowych kont (nie będę podawał linków, bo jest to zapewne wbrew regulaminowi, ale zacytuję fr.:

"Informujemy, że w wyniku decyzji podyktowanych względami ekonomicznymi, od 30.04.2013 nie będziemy we wszystkich naszych markach akceptować i uwzględniać ruchu generowanego z następujących krajów:
Argentyna, Armenia, Białoruś, Brazylia, Chorwacja, Cypr, Finlandia, Grecja, Kolumbia, Litwa, Łotwa, Macedonia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowenia, Ukraina i Węgry.
Prosimy o usunięcie wszystkich dotkniętych tą sytuacją materiałów reklamowych Bwin.party z Twojej strony internetowej do 30.04.2013.")

chcę zweryfikowane konto? hmm, doprawdy dziwne, konto bez weryfikacji jest bezużyteczne, więc nie wiem po co komuś takie konto.
najpierw zapoznaj się trochę z tematem, a potem dopiero się udzielaj.


RE: Konto bwin - Limitless - 11-08-2013 13:16

Ile oferujesz za konto?


RE: Konto bwin - munio - 11-08-2013 13:48

bwin nie ma najlepszej oferty live przebija ich bet365 oraz william hill


RE: Konto bwin - luqasz - 11-08-2013 14:22

(11-08-2013 13:48)munio napisał(a):  bwin nie ma najlepszej oferty live przebija ich bet365 oraz william hill

zależy co grasz. ja często gram koszykówkę live, właśnie m.in. na wh i b365 i patrzę na kursy i linię na bwinie i tam często można znaleźć ciekawe oferty.


Konto bwin - yazir - 06-11-2013 14:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.