Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Awards title - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Awards title (/Temat-Zamkniety-Awards-title-7431)



[Zamknięty]Awards title - Zellus - 21-05-2010 16:51

Mam małą bo małą ale jednak znaczącą propozycję. Jeżeli chodzi o medale na tym forum, możę dodałbyś do obrazka medalu atrybut title="nazwaMedalu"? Mała rzecz a cieszy xD Chodzi o to że po najechaniu na medal pokazywało się za co on jest a nie że musisz wejść...(narazie pokazuje się napis "Award Image".


RE: Awards title - SZAFI - 21-05-2010 16:56

Dobry pomysł Smile Popieram ...


RE: Awards title - rajmek126p - 21-05-2010 17:13

tez popieram Big Grin


RE: Awards title - Admin - 21-05-2010 18:46

Nie mamy osoby, która by się zajmowała ulepszaniem skryptów, ja nie jestem od upiększania skryptów a od poprawiania błędów. Niestety brak nam programisty od mybb, posiadam swój prywatny kontakt (amerykanin) jednak on zajmuje się poważnymi projektami.

Jeśli ktoś z Was chce przerobić skrypt to jasne zaimplementujemy go.

Moim zdaniem nie warto popawiać czegoś co działa dobrze po kliknięciu w nagrode jest dokładnie opisana i każdy wie za co została otrzymana.


Póki co odrzucam.


RE: Awards title - Zellus - 21-05-2010 18:55

Jeżeli podasz jaki to skrypt na te nagrody to zaraz mogę przygotowaćTongue
Robiłem kiedyś takie coś na swoje forum, wystarczyło w 1 miejscu zmienić


[Zamknięty][Zamknięty]Awards title - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.