Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dwie strony wp na jednym hostingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Dwie strony wp na jednym hostingu (/Temat-Dwie-strony-wp-na-jednym-hostingu-74290)



Dwie strony wp na jednym hostingu - Gittech - 10-08-2013 11:44

Witam,
Mam zamiar założyć kolejną stronę opartą na wordpress na moim dotychczasowym hostingu personal na az.pl. Kupiłem już domenę i nie mam pojęcia co robić dalej... To zapewne dla n iektórych jest banalne, ale musicie zrozumieć, że robię to pierwszy raz i potrzebna mi jest pomoc. Z góry dziękuje Lol

Miło by mi było jakby ktoś chciał mi z tym pomóc na np. skype, jeśli będzie taka potrzeba Jerk


RE: Dwie strony wp na jednym hostingu - kostisx - 10-08-2013 13:42

Az.pl to wg. moich doświadczeń paskudny hosting. Ja obecnie używam GVO, mam pełne POLSKIE wsparcie od supportu, hosting szybki, automatycznie instaluję nam WP. Dodatkowo w pakiecie mamy profesjonalnego autorespondera i pokój konferencyjny. Oraz zarabiam, dzięki programowi partnerskiemu. Normalnie mega narzędzia do ebiznesu.

Jeśli chciałbyś, to możemy przenieść Twoje domeny do GVO, zrobimy bloga i pomogę Tobie jeszcze zarabiać, bo jak na moje, to az.pl jest nie warty zachodu. Bynajmniej u mnie często nie działały strony Sad


RE: Dwie strony wp na jednym hostingu - yazir - 10-08-2013 13:48

Według mlm'owca każdy hosting poza tym na partnerstwie z którym zarabia jest paskudny.
Zresztą Twój post jest nie na temat.

@Gittech przez cPanel podpinasz domenę, a następnie przy automatycznej instalacji WP masz możliwość wyboru domeny pod którą ma być zainstalowany CMS.
Jak nie dasz rady to pisz na gg / forumowy ts


RE: Dwie strony wp na jednym hostingu - Petr0 - 10-08-2013 13:55

Wejdź do panelu Direct Admin, dodaj domenę i wyślij pliki WP na serwer do folderu domeny. Teraz zmień DNSy i czekaj aż strona zacznie działać/pokaże się instalator WP.

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 4


RE: Dwie strony wp na jednym hostingu - Gittech - 10-08-2013 14:20

Zrobiłem to troche na około, o 17 okaże się czy dało rade. Jakby co odezwę sie na ts ;D Dzięki za pomoc