Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Płaci] Superiorgpt kilka centów w parę minut PAYPAL 0.01$ minimum ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Płaci] Superiorgpt kilka centów w parę minut PAYPAL 0.01$ minimum ! (/Temat-Placi-Superiorgpt-kilka-centow-w-pare-minut-PAYPAL-0-01-minimum-74284)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: [Płaci] Superiorgpt kilka centów w parę minut PAYPAL 0.01$ minimum ! - AnnaKa - 14-08-2013 01:22

Niestety nie zalicza , mam wrazenie ze ludzie nie radza sobie ze strona i nie chca zapytac o pomoc ja mam 14 i stoi w miejscu. A nie ukrywam fajnie by bylo gdyby cos zarabiali bo bym mial pare centow. Smile


RE: [Płaci] Superiorgpt kilka centów w parę minut PAYPAL 0.01$ minimum ! - jogobella - 14-08-2013 06:48

[Obrazek: wup.png]...


RE: [Płaci] Superiorgpt kilka centów w parę minut PAYPAL 0.01$ minimum ! - kuzynsyna - 14-08-2013 08:14

hej, a jak tam wykonac jakieś zadanie, bo mi nic nie nalicza, wybieram [Offers}, później np. [Registration Offers], wybieram jakieś, klikam, rejestruje się i potwierdzam jak jest napisane i później na stronie superiorgpt daje Submit, czy jak, bo mi od wczoraj nie zliczyło ani ankiet, ani tych rejestracji?


RE: [Płaci] Superiorgpt kilka centów w parę minut PAYPAL 0.01$ minimum ! - Rogeros - 14-08-2013 08:21

wchodzą oferty supersonic, np wyrazto


RE: [Płaci] Superiorgpt kilka centów w parę minut PAYPAL 0.01$ minimum ! - patulsky1337 - 14-08-2013 11:33

Są oferty MATOMY? Wypłaca na Payze?


RE: [Płaci] Superiorgpt kilka centów w parę minut PAYPAL 0.01$ minimum ! - AnnaKa - 14-08-2013 20:48

Oferty działaja tylko trzeba czekać.
Jak ktos chce Matomy to zapraszam do innego tematu gdzie za wyplate 0,15euro centow sie placi... mysle ze ten serwis jest lepszy bo bez minimum .
Co do ofert to polecam subskrybcje sms. One sa najlepiej naliczane. I najlepiej platne. Co do moich refow dziękuje tym co zaczeli zarabiac kazdy dostanie rep za udzial Smile


RE: [Płaci] Superiorgpt kilka centów w parę minut PAYPAL 0.01$ minimum ! - Hextor - 15-08-2013 00:35

zarejestrowany z reflinka,
od razu uczulam osoby posiadające skrzynkę w interii- mail aktywacyjny ląduje w spamie :-)
jeszcze tylko mam pytanie czy oferty działają na starterach playa?


RE: [Płaci] Superiorgpt kilka centów w parę minut PAYPAL 0.01$ minimum ! - nana22 - 15-08-2013 22:49

(14-08-2013 20:48)AnnaKa napisał(a):  Oferty działaja tylko trzeba czekać.
Jak ktos chce Matomy to zapraszam do innego tematu gdzie za wyplate 0,15euro centow sie placi... mysle ze ten serwis jest lepszy bo bez minimum .
Co do ofert to polecam subskrybcje sms. One sa najlepiej naliczane. I najlepiej platne. Co do moich refow dziękuje tym co zaczeli zarabiac kazdy dostanie rep za udzial Smile

zapisana z refa - wypłaciłam 0.26$- jedna zliczona oferta a zrobiłam kilka i nic mi nie zalicza - subskrybcje sms tez nie zalicza


RE: [Płaci] Superiorgpt kilka centów w parę minut PAYPAL 0.01$ minimum ! - AnnaKa - 15-08-2013 22:56

aż dziwne mi zaliczyło bez problemu , musicie sprawdzać numery stron (sms) bo może kiedyś już były one użyte , ja mam wpłacone stamtąd 4,32$ dokładnie samemu nie licząc ref Smile Więc działa.


RE: [Płaci] Superiorgpt kilka centów w parę minut PAYPAL 0.01$ minimum ! - Hextor - 16-08-2013 07:51

Puki co zrobiłem około 10 ofert a zaliczyło mi 2 (jedną za 8.5 pkt i drugą za 0,68 $ ) natomiast trzecia robiona ze startera za 0.98$ jest jako pending. Ile się średnio czeka aby zaliczyło? No i pytanie- czy tu też robi się ten numer ze screenami i mailami z reklamacją?