Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje osoby do składki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuje osoby do składki (/Temat-Poszukuje-osoby-do-skladki-74275)

Strony: 1 2 3


RE: Poszukuje osoby do składki - marcel_kk - 10-08-2013 16:08

@Ziemniakk, skoro tak jest fantastycznie to proponuje Ci wziąźć
Providenta lub Stefczyka i grubo obstawić, będziesz porządnie zarobiony...


RE: Poszukuje osoby do składki - Lukasz36016 - 10-08-2013 17:38

(10-08-2013 16:08)marcel_kk napisał(a):  @Ziemniakk, skoro tak jest fantastycznie to proponuje Ci wziąźć
Providenta lub Stefczyka i grubo obstawić, będziesz porządnie zarobiony...

Ja to proponuję sprzedać chałupę razem z rodzicami. A jak masz Gospodarke to jeszcze lepiej, całą ziemię, sprzęt, ciągnik. Żyć nie umierać Huh Naprawdę Polecam


RE: Poszukuje osoby do składki - Ziemniakk - 10-08-2013 19:13

a wy juz jakies poronione pomysly, ze kiedys tu ktos oszukiwal nie znaczy ze ja tez chce, bo mam za co grac, ale lepiej sie zlozyc w wiecej osob ...


RE: Poszukuje osoby do składki - Andrew86 - 10-08-2013 19:26

to sie złóz z tym dobrym starym znajomym co ci go polecił :lol: zamkneite forum kontakt email :lol:


A prawda bedzie taka ze ktos ci bedzie placil za typy niby typera a sam bedziesz podawal mecze ktore uwazasz ze wejda :lol: zrezsta w swoim temacie tez chyba cos o typach live pisales ze grasz Smile

dla mnie jasne jest wszystko


RE: Poszukuje osoby do składki - Ziemniakk - 10-08-2013 20:12

no pisalem ale nie idzie mi za bardzo obstawianie. Nie nie bede sam typował, bo mi to nie idzie .... A znajomy sie przeprowadza teraz za granice i nie gra, nie ma czasu.


RE: Poszukuje osoby do składki - mareczek - 10-08-2013 20:29

Bez przesady, nie wjezdzajcie od razu, chociaz podejrzenia sa, zakladasz swoj temat. Pare dni potem nagle bierzesz od kogos typy za pieniadze. Jak zawsze chce tylko ostrzec. Jesli masz zlozmy 15 czy 16 lat i chcesz zgarnac 200zl od ludzi to bardzo ale to bardzo odradzam. Byl tu jeden ewenement ktory potem mial duze problemy przez takie akcje. Jesli jest inaczej to blagam.. daj jakies lepsze ssy to po 1. Lepsze dowody a nie mowisz o 'jakims' mailu od 'jakiegos' ziomka. Musza byc dane, wszystko ma grac. Ja tam i tak w to nie wchodze, bo koleszka nie ma zapewne monitorowanych typow tylko rzuca jakimis randomowymi typami z forum zapewne. Ja na takie cos nie pojde i nie ma co liczyc ze ktos z tego forum pojdzie.


RE: Poszukuje osoby do składki - Lukasz36016 - 10-08-2013 21:40

A nawet jeśli są to typy z forum zamkniętego to nie są one codziennie, Typy na forum zamkniętym to wiśieńki, oparte o jakieś dobre info czy coś.


RE: Poszukuje osoby do składki - Ziemniakk - 10-08-2013 22:38

Na teraz jest Cruz Azul - Guadalajara @1,8


RE: Poszukuje osoby do składki - whysoserious - 11-08-2013 12:34

a skąd ten typ wziałeś skoro nie zapłaciłeś
typer się czai i cięzki do niego dostęp, ale dzieli darmowymi typami na prawo i lewo 2


RE: Poszukuje osoby do składki - Andrew86 - 11-08-2013 20:06

beka