Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje osoby do składki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuje osoby do składki (/Temat-Poszukuje-osoby-do-skladki-74275)

Strony: 1 2 3


Poszukuje osoby do składki - Ziemniakk - 09-08-2013 22:15

Witam, nie idzie mi za bardzo typowanie, ale znalazlem pewna osobe, ktora handluje typami, podal mi 3 darmowe typy i okazały się one celne. Szukam kogos kto zlozyl by sie ze mna na pakiet typow, ze wzgledu na to, ze mnie samemu za bardzo na to nie stac. Wiecej info na GG 37451130


RE: Poszukuje osoby do składki - GrzesiX - 09-08-2013 23:13

Może więcej informacji? Kot w worku zawsze pozostanie tylko kotem w worku, a forum zarabiam.com i dział bukmacherstwo aż słynie z uczciwości i szlachetności Jerk2


RE: Poszukuje osoby do składki - Ziemniakk - 10-08-2013 01:59

Zawsze mozesz go wyjac z tego worka Wink Mianowicie podał mi 3 typy i weszły, dostałem na niego namiary od starego znajomego, ktory mi go polecił. Gosc raczej nie świeci typami na prawo i lewo, siedzi na jakims zamknietym forum, mam na niego namiar email. Osobiscie bym sprobował, bo za tydzień sie placi 200 zł, i jest 7-10 typów Smile Czasami zdarza sie live, kursy ponad 2, wysoka skutecznosc z tego co mi wiadomo.


RE: Poszukuje osoby do składki - Lukasz36016 - 10-08-2013 13:16

Z tego co mi wiadomo to tutaj nikt Ci w ciemno nie da hajsu. Kto to taki?


RE: Poszukuje osoby do składki - whysoserious - 10-08-2013 13:57

Cytat:mam na niego namiar email.

zaczyna sie na kris... a kończy na ...yahoo?Jerk


RE: Poszukuje osoby do składki - Ziemniakk - 10-08-2013 13:59

Nie, slyszalem o tym krisie ale gosc ma za duze ceny haha


RE: Poszukuje osoby do składki - mareczek - 10-08-2013 14:03

Ok, uno momento, za tydzien 200zl, a cb na to nie stac? To jakim stawkami grasz, 10zl? To takie wtracenie moje. Tu nie znajdziesz 3 osob chetnych na zrzutke a na pewno nie '7-10'. Niestety, ale tyle nieuczyciwych sytuacji mialo miejsce w tym dziale, ze ciezko komukolwiek zaufac. Musza byc niezbite dowody a nie 'slyszalem ze jest dobry, z tego mi wiadomo', '3 mecze weszly, wiec wyglada niezle' Niestety nikt nie zaufa takim tekstom.


RE: Poszukuje osoby do składki - Ziemniakk - 10-08-2013 14:51

Moze nie tyle co mnie nie stac, ale lepiej sie zlozyc w wiecej osob, bo wtedy mniejsza skladka i wychodzi wiekszy profit Smile Szkoda, że teraz ludzie postrzegają mnie jako oszusta, przez sytuacje ktore były kiedyś:/
Wrzucam screeny mojego dobrego znajomego:
Kupony live, poniewaz przed meczowe gra w ziemniakach i nie są to wszystkie, za dużo roboty mowił Tongue

http://i41.tinypic.com/1zoafdc.png


RE: Poszukuje osoby do składki - Lukasz36016 - 10-08-2013 15:19

(10-08-2013 14:51)Ziemniakk napisał(a):  Moze nie tyle co mnie nie stac, ale lepiej sie zlozyc w wiecej osob, bo wtedy mniejsza skladka i wychodzi wiekszy profit Smile Szkoda, że teraz ludzie postrzegają mnie jako oszusta, przez sytuacje ktore były kiedyś:/
Wrzucam screeny mojego dobrego znajomego:
Kupony live, poniewaz przed meczowe gra w ziemniakach i nie są to wszystkie, za dużo roboty mowił Tongue

http://i41.tinypic.com/1zoafdc.png

Screeny screenami, ale dlaczego nie ukazał twój kolega szanowny ile z tego wyciągnął? Czyżbyś wstydził się pokazać jakimi stawkami grasz? Czy boisz się nas przerazić?


RE: Poszukuje osoby do składki - Ziemniakk - 10-08-2013 15:54

łukasz on raczej nie chce pokazywac stawek, ale skoro placil tam wtedy 300 zł bo teraz spadlo do 200, to na pewno nie grał po 10 zł Big Grin