Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[POMOCY] Proszę o pomoc z YouTube!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: [POMOCY] Proszę o pomoc z YouTube!! (/Temat-POMOCY-Prosze-o-pomoc-z-YouTube-74272)



[POMOCY] Proszę o pomoc z YouTube!! - AnnaKa - 09-08-2013 21:57

Cześć , mam pytanie
mianowicie mam 17 lat , 14 sierpnia kończę 18. Chciałbym zarabiać na YouTube , lecz ciągle wyskakuje mi jakiś błąd w statystykach , że błąd raportu itd.
Kolejna rzecz , w AdSense trzeba podawać stronę internetową żeby zarabiać na YouTube ?
Kolejne pytanie , czy dostanę zapłatę z wyświetlanych reklam do tej pory ?
Zależy mi na tym ponieważ filmy mają 100.000 wyświetleń i mam nadzieję że parę groszy z tego by było.
Jeszcze jedna sprawa czy pieniądze z YouTube można wypłacać na PayPal ?
Czy jest jakaś alternatywa do AdSense ? Jakiś sposób zarabiania za Wyświetlenia YouTube? Proszę o pomoc.
Konto to muzyka którą tworzę i chciałbym mieć z tego chociaż te parę groszy które muszę wydać na produkcje .
Mam nadzieję że ktoś wytłumaczy a nie odeśle mnie do AdSense bym poczytał co i jak.

Pozdrawiam LolHuh


RE: [POMOCY] Proszę o pomoc z YouTube!! - bosman - 09-08-2013 22:04

I jeszcze jedno pytanie ode mnie: trzeba do nich pisać jakieś podanie (do AdSense) czy każdego przyjmują? Jak tak, to w jaki sposób dokonać rejestracji?


RE: [POMOCY] Proszę o pomoc z YouTube!! - kolo33 - 09-08-2013 22:41

Musisz spełniać wymagania jakieś aby zarabiać. Nie dostaniesz kasy za to co było już wyświetlone a za to co będzie wyświetlane po podpisaniu umowy. Jeśli nie masz 18 to chyba musisz na rodzica (nie jestem pewien) . Tylko uważaj bo umowę można podpisać bezpośrednio albo u pośredników. Pośrednicy pewnie mają mniejsze wymagania ale dostajesz mniej bo troche idzie do pośrednika. Ah oni płacą za kliknięcia w reklamy a nie wyświetlenia. Przy podpisywaniu umowy z pośrednikiem możesz napisać naprzykład do "Buraczek Cebulaczek" , "Brzydki Burak" (to ta sama osoba) on się zna na tym więc może ci ogarnąć umowę i sprawdzić czy nie ma jakichś haczyków, ah on ma kilka kanałów, prawdopodobnie znajdziesz bez problemu i na niektórych mówi ile się na tym zarabia. Ah i zarobki są w euro.


RE: [POMOCY] Proszę o pomoc z YouTube!! - AnnaKa - 09-08-2013 23:07

Powiedzmy że rozumiem , a jest jakiś sposób żeby mieć chociaż parę groszy z tego że się reklama wyświetla i wyświetlała przy filmach ? Bo jak nie to wyłącze reklamy...


RE: [POMOCY] Proszę o pomoc z YouTube!! - Acetone - 10-08-2013 10:32

Żeby zarabiać nie musisz mieć partnera. Teraz masz odrazu zarabianie. Wystarczy włączyć zarabianie i skonfigurować ;p


RE: [POMOCY] Proszę o pomoc z YouTube!! - AnnaKa - 10-08-2013 11:27

Ale właśnie jak skonfigurować ?