Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
vipper shop - nisze, metody i co dusza zapragnie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: vipper shop - nisze, metody i co dusza zapragnie :) (/Temat-vipper-shop-nisze-metody-i-co-dusza-zapragnie-74271)

Strony: 1 2


RE: vipper shop - nisze, metody i co dusza zapragnie :) - miniek9090 - 14-08-2013 00:20

(13-08-2013 23:47)badboyowski napisał(a):  kamerka xxx - to ja mam goły siedzieć?..

Jak chcesz to możesz w ubraniu tylko zarobki będą mniejsze Xpokerface

PS. Płeć też ma duże znaczenie bo nikt nie będzie oglądał jak koleś wali konia za przeproszeniem.... Są tam same napaleńce(czyt. chłopaki)Idea


RE: vipper shop - nisze, metody i co dusza zapragnie :) - DawidFB - 14-08-2013 00:22

(13-08-2013 23:47)badboyowski napisał(a):  kamerka xxx - to ja mam goły siedzieć?..

Nie, to jest sposób,jak podsunąć film video jako ze niby ty to jesteś.
A to będzie elciał jakis video z laską pzred kamerką,a dla Cb kasa.


RE: vipper shop - nisze, metody i co dusza zapragnie :) - vipper - 14-08-2013 08:51

Nikt, nie musi siedzieć nago (chyba, że lubi Jerk2). Dam sobię małego kciuka uciąć, że 90% osób sama nie skonfiguruje tego tak, by działało lub by nie otrzymać bana. Big Grin
Pozdrawiam!


RE: vipper shop - nisze, metody i co dusza zapragnie :) - damianus627 - 15-08-2013 19:54

Przecież konfiguracja tego jest banalna.


RE: vipper shop - nisze, metody i co dusza zapragnie :) - poczmail - 16-08-2013 12:46

(14-08-2013 08:51)vipper napisał(a):  Nikt, nie musi siedzieć nago (chyba, że lubi Jerk2). Dam sobię małego kciuka uciąć, że 90% osób sama nie skonfiguruje tego tak, by działało lub by nie otrzymać bana. Big Grin
Pozdrawiam!



Jeśli nie chodzi o kciuka u nogi, to nie będziesz już mógł SexSexSex


Jerk


RE: vipper shop - nisze, metody i co dusza zapragnie :) - vipper - 16-08-2013 13:37

Ok, to jak tak to proszę o cls
Niedługo objaśnię za free Wink


vipper shop - nisze, metody i co dusza zapragnie :) - surfer0700 - 24-09-2013 03:26

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.