Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Prawdziwe pieniądze NA Fanpaga'ch! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik Prawdziwe pieniądze NA Fanpaga'ch! (/Temat-Poradnik-Prawdziwe-pieniadze-NA-Fanpaga-ch-74250)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Poradnik Prawdziwe pieniądze NA Fanpaga'ch! - glodna - 15-08-2013 22:32

(15-08-2013 22:20)bosman napisał(a):  [quote='xeno92' pid='677764' dateline='1376601110']

Nie, nie jest to ten sposób.

Podwójna negacja ! Smile
Zanegowanie słowa nie oznacza PRAWDĘ ! Smile


RE: Poradnik Prawdziwe pieniądze NA Fanpaga'ch! - bosman - 15-08-2013 22:34

Ja chyba dzisiaj coś źle czytam, bo znowu nie zrozumiałem kolejnej wypowiedzi bekabeka


RE: Poradnik Prawdziwe pieniądze NA Fanpaga'ch! - diabloo07 - 15-08-2013 22:38

(15-08-2013 22:32)glodna napisał(a):  
(15-08-2013 22:20)bosman napisał(a):  [quote='xeno92' pid='677764' dateline='1376601110']

Nie, nie jest to ten sposób.

Podwójna negacja ! Smile
Zanegowanie słowa nie oznacza PRAWDĘ ! Smile


Jak jest przecinek to nie jest to podwójna negacja.


RE: Poradnik Prawdziwe pieniądze NA Fanpaga'ch! - Damkofr - 15-08-2013 22:41

czy sposob ten nie opiera sie na oszukiwaniu ludzi w jakikolwiek sposob?


RE: Poradnik Prawdziwe pieniądze NA Fanpaga'ch! - bosman - 15-08-2013 22:45

Hmm... oszukiwanie? Nie do końca. Sam wybierasz czy chcesz czy nie. Zresztą moge wytłumaczyć po kupnie, bo gdybym teraz ujawnił to bez sensu Lol Na pewno możesz zarabiać legalnie.


RE: Poradnik Prawdziwe pieniądze NA Fanpaga'ch! - badboyowski - 16-08-2013 02:37

kupiłbym, ale wasze siedmio stronne wypowiedzi nie wnoszą nic sensownego na temat tego poradnika. za bardzo zagmatfane to jest. Jeden po zakupie poradnika mówi o easysubie, jeden że trzeba mieć 25-30k lików na fp i ciekawą tematykę, a całe dwie i pół strony służą tylko do 'fajny poradnik'. Dziwny autor, dziwni ludzie którzy nie potrafią się wypowiedzieć, i w ogóle dziwnie mi to wszystko pachnie. Oddałbyś tutorowi do recenzji?


RE: Poradnik Prawdziwe pieniądze NA Fanpaga'ch! - hertia - 16-08-2013 06:35

(09-08-2013 17:32)SweetSensi napisał(a):  Witam Serdecznie kupiłem poradnik jako pierwszy i ośmieliłem się go zrecenzować. Dla jednych mój głos będzie warty, a dla innych będzie jak powietrze, ale nikt nie powiedział, że tylko ja mam recenzować ten o to poradnik. Sam poradnik zawiera około 2 strony A4. Autor w poradniku pomaga od początku do końca, dosłownie ciągnie za ręke, ale jeśli nawet nie zrozumiecie czegoś oferuję pomoc poprzez PW lub komunikator. Poradnik jest stworzony dla osób zarówno "zielonych", jak i tych zaawansowanych. Sami wybieramy sobie tak naprawdę metode zarobku i nikt nam jej tu nie narzuca, i tu powinna zaświecić się lampka w waszych głowach. Wypłaty, które autor przedstawia są realne, a nawet można je przegonić. To z mojej strony tyle, osobiście polecam. A oto mały dowodzik po 5 minutach pracy tym sposobem w programie pp.freebiz.pl (sam go wybrałem). Serdecznie Polecam

[Obrazek: dowld-fre_neewshr.jpg]

Tak to jest jak ktoś próbuję zgadywać. Masz tu recenzje kupującego poradnik na pewno się zwróci trzeba się tylko zaangażować jest tam też wyjaśnione jak zakładać duże fanpage.


RE: Poradnik Prawdziwe pieniądze NA Fanpaga'ch! - fusek - 16-08-2013 09:00

zarobil juz ktos z tym?>


RE: Poradnik Prawdziwe pieniądze NA Fanpaga'ch! - v3XeR - 16-08-2013 10:51

@up zarobili, wystarczy poczytać trochę wcześniejszych wpisów


RE: Poradnik Prawdziwe pieniądze NA Fanpaga'ch! - bosman - 16-08-2013 18:26

Hertia i Vexer dzięki za pomoc.

Cytat:Dziwny autor

Miło mi Smile Ale co masz na myśli?

Cytat:jeden że trzeba mieć 25-30k lików na fp i ciekawą tematykę

Nikt tak nie pisał. To było pytanie, inteligencie. Cool

Cytat:dziwni ludzie którzy nie potrafią się wypowiedzieć

Widzę, że wszystkich masz za "dziwnych". A może Ty po prostu jesteś dziwny? Lol

Zresztą: nie chcesz - nie kupuj Smile