Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Zweryfikowane konta paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Zweryfikowane konta paypal (/Temat-Sprzedam-Zweryfikowane-konta-paypal-74240)



[Sprzedam] Zweryfikowane konta paypal - JohnCruz - 09-08-2013 13:10

1.Nazwa przedmiotu : Zweryfikowane konta paypal
2.Opis przedmiotu : Konto zweryfikowane przez konto bankowe + email
4.Kontakt : PW lub w tym temacie
5.Cena : Do uzgodnienia
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal lub do uzgodnienia

Witam, do sprzedaży mam zweryfikowane konta paypal. Zostały one zweryfikowane przez konto bankowe i adres email na dane USA. Konta działają w pełni, nie mają limitów, bez problemu możemy je zamienić w konta Premier/Business.

Co do płatności, jako że jestem nowym użytkownikiem, proponuję wymianę przez jakiegoś zaufanego użytkownika/admina/moda. Ty wysyłasz do niego pieniądze, ja wysyłam dane i gdy wszystko się zgadza transakcja jest dokańczana.

Początkowo oferuję 5 kont, chcę się rozejrzeć na rynku i zobaczyć czy jest na takie konta popyt.

OFERTY PROSZĘ WPISYWAĆ W TYM TEMACIE LUB NA PRIV. WYBIORĘ TE NAJLEPSZE! Postaram się wpisywać na bieżąco aktualne oferty.

Pozdrawiam!


[Sprzedam] Zweryfikowane konta paypal - surfer0700 - 09-08-2013 13:51

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.