Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 11-08-2014 22:35

o Ku... Big Grin ładnie... Big Grin

tylko jen dziś na wykresie 1H mało ruchawy Tongue ty skalpowałeś ? Czy rano otworzyłeś pozycje i to jest zysk z wzrostu +/- 102.050 na +/- 102.170?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 12-08-2014 10:44

Niestety nie mam zbytnio czasu teraz na skalp, ale dokumenty już zatwierdzone więc zapraszam wszystkich chętnych do inwestowania Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - shooreck - 12-08-2014 12:41

Pytanko takie małe. 3 września będzie premiera Samsunga Galaxy Note 4 w Berlinie. Co się dzieje wtedy z akcjami Samsunga?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 12-08-2014 12:43

To zalezy od tego jak zareaguja inwestorzy, ale to premiera telefonu czy premiera sprzedazowa?
Edek broni 1.3330 jesli dzisiaj go wybroni i nie spadnie ponizej to spora szansa na korekte.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 12-08-2014 15:27

Dzisiaj wpłaciłem 1600 zł na konto LIVE ! Lol

Teraz zaczynam na poważnie Jerk Dokumenty przeszły, czekam tylko na zatwierdzenie bonusu +60% i jutro podejrzewam że bd pierwsze transakcje Smile Oby już na plus by był psychiczny luz Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - ufo321 - 12-08-2014 15:41

(12-08-2014 15:27)As7 napisał(a):  Dzisiaj wpłaciłem 1600 zł na konto LIVE ! Lol

Teraz zaczynam na poważnie Jerk Dokumenty przeszły, czekam tylko na zatwierdzenie bonusu +60% i jutro podejrzewam że bd pierwsze transakcje Smile Oby już na plus by był psychiczny luz Smile

Gdzie wpłaciłeś ? Na IronFX ? Jakie dokumenty ?

Pytam ponieważ w ciągu kilku miesięcy chciałbym zainwestować prawdziwe pieniądze na IronFX.

Powodzenia tak w ogóle Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 12-08-2014 16:11

(12-08-2014 15:41)ufo321 napisał(a):  
(12-08-2014 15:27)As7 napisał(a):  Dzisiaj wpłaciłem 1600 zł na konto LIVE ! Lol

Teraz zaczynam na poważnie Jerk Dokumenty przeszły, czekam tylko na zatwierdzenie bonusu +60% i jutro podejrzewam że bd pierwsze transakcje Smile Oby już na plus by był psychiczny luz Smile

Gdzie wpłaciłeś ? Na IronFX ? Jakie dokumenty ?

Pytam ponieważ w ciągu kilku miesięcy chciałbym zainwestować prawdziwe pieniądze na IronFX.

Powodzenia tak w ogóle Wink
CHyba tylko IronFX daje 60%,więc pewnie masz racje.Dokumenty są potrzebne u każdego brokera,w celu potwierdzenia tożsamości.Wymagają tego przy przydzielaniu bonusów i przy wypłacie.


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 12-08-2014 17:09

Jeśli chodzi o dokumenty to pewnie zdjęcie paszportu/dowodu osobistego i jakiegoś rachunku lub np. pisma z banku, żeby potwierdzić adres nie starszego niż 6 miesięcy, tak przynajmniej brokerzy opcji binarnych wymagają.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 12-08-2014 17:12

Tak ironFx za Kiljanem. Nawet się nie rozgladalem za innym brokerem wiec ci na ten temat nic nie powiem Wink

Dokumenty:
Dowód osobisty i jakieś potwierdzenie miejsca zamieszkania.

Ogólnie miło bo jako klient jesteś przypisany jednej osobie wiec w razie problemów to ona ci pomaga itp Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 12-08-2014 17:21

Dlaczego nie rejestrowałeś się z mojego linku łobuzie!

Powiedz im zeby cie przepieli na: https://www.ironfx.com/pl/register?utm_source=16019833&utm_medium=ib_link&utm_campaign=IB Big Grin no i musowo real8