Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 06-08-2014 01:57

I jak idzie odrabianie strat Big Grin? Dalej coś skalpowałeś ?


RE: Od "zera" do miliardera? - unforgivable - 06-08-2014 10:25

Gorąco się robi przy granicy Ukrainy z Rosją, dolar zyskuje do czasu Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - Nupek369 - 06-08-2014 10:29

Panowie, a jakie macie prognozy na walutę USD/PLN? Mam trochę zielonych w skarpecie, a od kilkunastu dni dolar się umacnia, pytanie jak długo będzie to trwało? Sprzedawać czy jeszcze czekać?


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 06-08-2014 10:45

Moim zdaniem dojdzie do 3.15 ale... Potem tą barierę może przebić jeżeli Putin nie wyciągnie kota z worka xD


RE: Od "zera" do miliardera? - unforgivable - 06-08-2014 11:03

Coś ok. 3,15 ma opór. Moim zdaniem jutro będzie jazda dolara (chyba dół - pik), a EUR/USD rakieta w górę Smile

P.S. Ładnie walnęło Big Grin SZOK Lol


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 06-08-2014 11:50

(06-08-2014 11:03)unforgivable napisał(a):  Coś ok. 3,15 ma opór. Moim zdaniem jutro będzie jazda dolara (chyba dół - pik), a EUR/USD rakieta w górę Smile

P.S. Ładnie walnęło Big Grin SZOK Lol

Dolar umocnił się w stosunku do funta, i poszło na inne waluty również.

@ przynajmniej mi sie tak zdaje... innego wytłumaczenia nie widze...


RE: Od "zera" do miliardera? - unforgivable - 06-08-2014 12:35

(06-08-2014 11:50)As7 napisał(a):  
(06-08-2014 11:03)unforgivable napisał(a):  Coś ok. 3,15 ma opór. Moim zdaniem jutro będzie jazda dolara (chyba dół - pik), a EUR/USD rakieta w górę Smile

P.S. Ładnie walnęło Big Grin SZOK Lol

Dolar umocnił się w stosunku do funta, i poszło na inne waluty również.

@ przynajmniej mi sie tak zdaje... innego wytłumaczenia nie widze...


Głównie to EUR/USD spadł, dodatkowo nasza waluta była wyprzedawana (spójrz na EURO, CHF ) Kapitał uciekał do "safe heaven".


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 06-08-2014 14:09

Jak na razie prognozuje że na Euro/Usd jak i GBP/USD, USD/JPY bd odbicie... aż do osiągnięcia wsparć i jutrzejszych wydarzeń Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Lami - 06-08-2014 15:53

Próbuję zaznajomić się w xtb z opcjami binarnymi na koncie demo i już cholera mnie trafia ._. Wczoraj wtopiłem jakieś 5k, postanowiłem że dobiję do 100k zł i będę grał małymi kwotami rzędu 35 zł starając się nie spaść poniżej tych 100k. Postawiłem za dużo i mam dzisiaj nadwyżkę w postaci 5k. Postawiłem dwa razy po 2,5k na wzrost EURUSD i do cholery musiało mi się "udać" D:


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 06-08-2014 16:03

Ja bym się kompletnie nie bawił w waluty ze złotówką, jest ogromny spread i rząd chce utrzymywać silną złotówkę więc to nie jest równa walka. Jutro powinien edek wreszcie ruszyć w górę, jen już ładnie poszedł w dół.

A co do odrabiania to nie miałem czasu bo w nocy byłem zajęty...
Ale póki co 7k już jest więc jeszcze 93 Lol