Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 05-08-2014 11:23

Powiedzcie mi czemu euro tak znowu spada ? :> Jakieś wieści z świata ?


RE: Od "zera" do miliardera? - BigSmoke - 05-08-2014 11:29

Euro spada ponieważ donald tusk zapowiedział żę nie wyobraża sobie w rządzie korwina. Jerk


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-08-2014 12:48

Spadek na moje oko przed ECB po prostu, zobaczymy jak po danych ze stanow z 16


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 05-08-2014 12:53

Kiljan... Jak ty skalpujesz to to powiedź mi jak oceniasz czy dana swieca w przedziale 1-5 minut pójdzie w dół czy w góre ? :>

Chybił trafił ? Czy analiza techniczna ?


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 05-08-2014 13:01

Właśnie tak sobie pomyślałem, czy byłaby opcja, żebyś nagrał filmik w wolnym czasie jak np. skalpujesz Smile? Bo jestem ciekawy kiedy wchodzisz w pozycję, a kiedy zamykasz oraz jak to ogólnie wygląda z perspektywy kogoś bardziej ogarniętego.


RE: Od "zera" do miliardera? - BBinternet - 05-08-2014 13:23

eurusd dalej spada
usdcad dalej rośnie

cholera.. Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 05-08-2014 13:49

(05-08-2014 13:23)BBinternet napisał(a):  eurusd dalej spada
usdcad dalej rośnie

cholera.. Big Grin

No zrobiło się groźnie trochę, ale bez ryzyka nie ma zabawy. Gorzej jak pójdą złe dane i Edziu się potknie i przypierdziuli twarzą o glebę Undecided


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-08-2014 14:32

Co do skalpowania później rozwinę.
Co do danych to na moje oko dane będą złe, bo dolar wystrzelił praktycznie bez powodu na prawie wszystkich parach walutowych, więc to może być znak, że spodziewane sa raczej slabe dane.


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 05-08-2014 14:48

(05-08-2014 14:32)Kiljan napisał(a):  Co do skalpowania później rozwinę.
Co do danych to na moje oko dane będą złe, bo dolar wystrzelił praktycznie bez powodu na prawie wszystkich parach walutowych, więc to może być znak, że spodziewane sa raczej slabe dane.

Mam nadzieję, bo aż wpłaciłem dodatkowe środki żeby zwiększyć poziom zabezpieczenia Big Grin w sumie kiedyś chyba musi się odbić...
_____
I lipa...


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-08-2014 15:01

Świetne dane, baaardzo niedobrze...