Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - BBinternet - 04-08-2014 09:40

Co sądzicie o GBPJPY? Spadek? Wzrost? Czym to podpieracie?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 04-08-2014 13:40

Jen ogólnie powinień trochę zyskiwać, w nocy całkiem ciekawie się zachowywał dolar bo szedł w górę, dobry moment aby otworzyc pozycje na dobrych poziomach.
A co do TP, chce skończyć miesiąc, wypłacić część zarobku i jedziemy dalej, okazji do zarobienia w miesiacu jest mnostwo Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 04-08-2014 13:49

Ponawiam pytanie sirkawon'a czy Ty czasami sypiasz czy cały tydzień przy forexie, a w weekend odsypanie Big Grin? Musze przyznać, że strasznie to wszystko wciąga jak się zacznie grać na prawdziwe pieniądze. Przeglądając wykresy strasznie szybko czas mija Smile Ja dzisiaj na kilku niespodziewanych skokach straciłem trochę pieniędzy, ale na opcjach binarnych, a tam wystarczy 1 pips w inną stronę i wygrywamy lub przegrywamy, a ja niestety dzisiaj przegrałem na nich Smile Mam nadzieję, że jak uda mi się coś na opcjach zarobić to za jakiś czas już z pewną wiedzą wejdę w forex Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 04-08-2014 13:50

Pisałem z konsultantem ironFX więc dla zainteresowanych:

Minimalna kwota do wpłaty na Konto Micro bez prowizji z stały spreadem to 500$ ale powyżej tej kwoty dostajemy bonus 60% depozytu.

Bonus pokrywa w prostej proporcji 37,5% strat uzyskanych na Rachunku. Tak więc tracimy 100zł to 37,5 zł jest pokrywane z bonusu. Co ważniejsze Bonus nigdy nie jest do wypłacenia.

Jerk2
Jakbym wpłacił 1500 zł + Bonus to bym miał prawie 2500 zł. Z takim kapitałem bd mógł coś ugrać z bezpiecznym zarządzaniem kapitałem.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 04-08-2014 14:17

Haha no nie żartujcie, że wy na poważnie z tym spaniem Big Grin Naturalnie, że śpię... kładę się koło 3-4 i wstaje koło 13-14 Big Grin
As7, no to ja ie wiem jakim cudem ktos wplacil mniej.... no ale 2,5k to juz da sie ugrac


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 04-08-2014 14:21

Co do wpłaty na ironfx to moja pierwsza wpłata wynosiła 200zł, a za parę dni kolejne, bo czekałem na wpłaty na konto. Także coś nie tak z tą pierwszą wpłatą, bo mój opiekun sam powiedział że jak wpłacę te 500$ to bonus dostanę, a jak mniej to nie.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 04-08-2014 14:34

(04-08-2014 14:21)sirkawon napisał(a):  Co do wpłaty na ironfx to moja pierwsza wpłata wynosiła 200zł, a za parę dni kolejne, bo czekałem na wpłaty na konto. Także coś nie tak z tą pierwszą wpłatą, bo mój opiekun sam powiedział że jak wpłacę te 500$ to bonus dostanę, a jak mniej to nie.
A nie miałeś przypadkiem tego konta zero fix spread ? Bo ja tu mowie o koncie Micro.


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 04-08-2014 14:43

(04-08-2014 14:34)As7 napisał(a):  
(04-08-2014 14:21)sirkawon napisał(a):  Co do wpłaty na ironfx to moja pierwsza wpłata wynosiła 200zł, a za parę dni kolejne, bo czekałem na wpłaty na konto. Także coś nie tak z tą pierwszą wpłatą, bo mój opiekun sam powiedział że jak wpłacę te 500$ to bonus dostanę, a jak mniej to nie.
A nie miałeś przypadkiem tego konta zero fix spread ? Bo ja tu mowie o koncie Micro.

Nie doczytałem, wybacz Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 04-08-2014 17:45

Ah co za spadek na edku, wchodzę pełną parą!!! a miałem nie grać niebezpiecznie... no ale taka sytuacja...


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 04-08-2014 17:52

(04-08-2014 17:45)Kiljan napisał(a):  Ah co za spadek na edku, wchodzę pełną parą!!! a miałem nie grać niebezpiecznie... no ale taka sytuacja...

Short czy long?