Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-08-2014 12:40

1600? to gdzie ty grasz?


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-08-2014 12:47

ironFx minimalny depozyt 500$ Tongue na koncie mikro ;P

http://scr.hu/13pc/o9g8e
a o co chodzi z tym ? Kiedy te opłaty są robione ?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-08-2014 12:58

Nie bierz zero fixed spread, bierz live fixed spread, korzystniejsze jest.

a z minimalnym depozytem musi być jakiś błąd, bo nawet ktoś z zc wpłacał ok 200zł


RE: Od "zera" do miliardera? - trio - 03-08-2014 13:14

(03-08-2014 12:39)As7 napisał(a):  Wiesz malutka suma... minimum wpłaty to 1600 zł Tongue Dla mnie to dużo Smile

Za takie pieniadze juz pograsz micro lotami, ale kilka pozycji 0.01 to max, kazdy rodzaj tradingu mozna grac, krotko i dlugoterminowy, zarzadzanie kapitalem to numer 1. Czyli trzeba miec caly czac czym grac. Warto tez pomyslec o graniu na tylko jednej parze by dobrze ja opanowac. Smile
Powodzenia na koncie live. Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-08-2014 13:22

Pisałem do konsultanta... potwierdził mi to Smile
Na koncie micro minimum to 500$.

Masakra... Jak czytam inne fora to entuzjazm mi opada bo masa informacji jest do opanowania... co nie którzy mają wiedzę to SZOK.

A jak popatrzę na twoje wyniki to mam Banan na twarzy Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-08-2014 13:40

No nie ma opcji zeby minimum było 500$ skoro koles z zc grał kilkoma stówkami i kopiował moje ruchy. Co do wiedzy to naprawdę nie zaprzątaj sobie głowy tym wszystkim, bo te analizy to tylko zgadywanie, zapytaj powaznych traderow czy oni wierza w analizy...


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-08-2014 13:51

no nie wiem... Napisze do niego jeszcze raz Rolleyes

to co... to jest takie łatwe... że ja jako żółtodziób, fakt faktem że po lekkiej lekturze jestem w stanie się dorobić $$ ? xD

Ja jestem wychowany że bez pracy nie ma kołaczy xD I ciężko mi uwierzyć w to że ja wejdę z kasą z małą wiedzą to coś zwojuje xD coś na zasadzie.

Trend na sprzedam to sprzedaje, Trend na wzrost to kupuje,Trend boczny to nie wchodzę xD


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-08-2014 14:15

warto tez wejsc w momencie zmiany trendu Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-08-2014 14:25

Znalazłem fajny artykuł Tongue zerknij...

http://goo.gl/Uy9WF3


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-08-2014 14:54

Hmm będę musiał się wczytać, ale wskaźniki mogą tylko trochę pomagać nie ma co się nimi tak sugerować bo przecież je zna każdy... a giełda nie idzie tak jak ludzie chcą..