Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 02-08-2014 23:10

co do zmiany na demo to niestety nie wiem, na pewno jesli juz to musza byc zamkniete wszystkie pozycje
ja gram na 500


RE: Od "zera" do miliardera? - ufo321 - 03-08-2014 09:38

Kiljan Na jakiej parze najczęściej skalpujesz ? Można jakoś sprawdzić co prawdopodobnie stanie się z daną parą za kilkadziesiąt sekund, kilka minut ?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-08-2014 10:01

najlepiej skalpuje mi sie na usd/jpy bo para jest tania, ma dosyc niski spread i calkiem spore wahania, co do tego co się stanie to nie ma nigdy pewności ale jeśli jest duży spadek to na 99% bedzie takze wzrost i znow spadek.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-08-2014 10:13

ten RSi trzeba samemu liczyć Big Grin Lipa... xD ahahha...


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-08-2014 10:20

Nie, RSI jest liczony z automatu, wstawiasz po prostu dodatkowy wskaznik


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-08-2014 11:22

aaa... już mam Tongue

@ Zdarzyło ci się w swojej przygodzie na forexie jakieś odwrócenie trendu czy bardzo dużo spadek/wzrost spowodowany informacjami nie ujmowanymi w kalendarzu finansowym/walutowym ?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-08-2014 12:08

Była jedna taka sytuacja w zeszłym roku, kiedy stany miały już roznieść syrie i wkroczył putin ze wspaniałą pokojową ofertą, wtedy złoto poleciało w dół masakrycznie... od tamtej pory nie tykam się złota Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-08-2014 12:28

korci mnie zeby wchodzić już powoli, ale chyba się jeszcze trochę podszkolę teoretycznie xD

A znasz jakieś ruchliwe forum forex ? Gdzie ludzie piszą swoje przypuszczenia itp ? Bo to pozwala na zweryfikowanie swojej tezy Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-08-2014 12:34

http://forex-nawigator.biz/forum/forex-daytrading.html chyba najbardziej rozgadane forum z daytradingiem
a co do grania no to mozesz na poczatek wrzucic malutką sumę i grać microlotami, zobaczysz jak Cię wtedy wciągnie Big Grin demo to nie to samo, roznica jest kolosalna Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-08-2014 12:39

Wiesz malutka suma... minimum wpłaty to 1600 zł Tongue Dla mnie to dużo Smile