Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - K.O.M.B.E.K - 31-07-2014 10:33

odwrotnie Wink
Kurs spada gdy dolar jest drogi w stosunku do euro a rośnie gdy jest tani w stosunku do euro.Jeśli hipotetycznie kupisz eur/usd gdy dolar jest drogi i jest warty 1.3400 a sprzedaż go gdy jest tańszy i jedno euro jest wtedy warte 1.3500 dolarów to zarabiasz.
Gdy kupujesz eur/usd tzn ze kupujesz euro za dolary a gdy sprzedajesz to sprzedajesz euro kupując za nie dolary Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 31-07-2014 11:19

Dobry czas na wejście w Adidasa, ceny akcji spadły o 13% Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 31-07-2014 11:55

(31-07-2014 11:19)As7 napisał(a):  Dobry czas na wejście w Adidasa, ceny akcji spadły o 13% Tongue
Jakieś problemy firmy,czy przez sankcje ta wyprzedaż?


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 31-07-2014 12:05

Tak przez rosję Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - morawcik - 31-07-2014 13:25

Edek jednak nie chce się odbić. Mam nadzieję, że taki stan długo nie potrwa. Zresztą jen też "stoi" -.-


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 31-07-2014 13:49

(31-07-2014 13:25)morawcik napisał(a):  Edek jednak nie chce się odbić. Mam nadzieję, że taki stan długo nie potrwa. Zresztą jen też "stoi" -.-

Jeżeli w miarę utrzyma się do jutra to może być skok. Jutro kilka ważniejszych wydarzeń i jest szansa na wybicie Edka. Czas pokaże..


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 31-07-2014 15:13

Tak jak sirkawon, Dzisiaj jest możliwa korekta ale tylko jak Ludzie zaczną wykupywać masowo EURO, jeżeli nie dzisiaj wieczorem to jutro ale tylko jeżeli wiadomości osłabią USD co nie jest takie oczywiste. I tak wiele wiadomości jest za tym że korekta bd ale krótka a potem dalszego spadki.


Wkręciłem się trochę Big Grin Żeby nie było to mam wakacje i studiuje Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 31-07-2014 18:38

Kasa na dolarze po prostu powoli się kończy i powoli będzie się przenosiła na inne waluty aby osłabić dolca a potem znów umocnić.


RE: Od "zera" do miliardera? - K.O.M.B.E.K - 31-07-2014 20:31

skąd takie wnioski?


RE: Od "zera" do miliardera? - K.O.M.B.E.K - 01-08-2014 09:33

Dzisiaj pierwszy piątek miesiąca Wink
Duża dawka danych dla dolara,co o tym sądzicie?