Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 30-07-2014 14:24

każdy tutaj może sobie śmiało pisać, to nie dziennik Tongue
Ja ze swoimi jeszcze też czekam na posiedzenie i zobaczymy czy zaczynam odrabiac czy jednak czekam na wzrost, bo gdyby nie te dane to dolar juz nie mial mocy a tu pkb..


RE: Od "zera" do miliardera? - unforgivable - 30-07-2014 14:36

Okolice 1,3350 ma opór, jeśli go przebije co może dzisiaj się stać to poleci 1,3150 (wrześniowy dołek ubiegłego roku). Dzisiaj FED nie zaskoczy. Zobaczymy co Chińczyki w nocy zrobią.

Wg. mnie to jest dołek i czas na zakupy. Jutro masa danych z Europy.


RE: Od "zera" do miliardera? - K.O.M.B.E.K - 30-07-2014 14:43

Widzę ze wiekszość z "obecnych'' kieruje się głównie analizą fundamentalną Wink
Ja np widze na usd/jpy konsolidacje na d1 i i raczej szukałbym sygnału sell właśnie z tego powodu iż zbliża się do poprzednich szczytów Wink
Oczywiście mając na uwadze impet z jakim kupujący podbili kurs,być moze to wyjście z konsolidacji z potencjałem na trend wzrostowy...


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 30-07-2014 14:52

Jutro bd kilka małych wydarzeń związanych z jenem a więc wszystko możliwe jeżeli z Japonii nie bd dobrych wieści to bd dalej USD szybować w górę przy dobrych perspektywach dzisiejszego wieczoru Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - kariolmax - 30-07-2014 16:08

Póki co dolar ładnie idzie w górę - wreszcie jestem 11 000 zł na +, a nadal rośnie i według analiz ma stanąć dopiero na 3.15!


RE: Od "zera" do miliardera? - hubert92tt - 30-07-2014 16:30

kariolmax grasz na demo czy real? Jak real to z jaką kwotą zaczynałeś?


RE: Od "zera" do miliardera? - kariolmax - 30-07-2014 16:48

(30-07-2014 16:30)hubert92tt napisał(a):  kariolmax grasz na demo czy real? Jak real to z jaką kwotą zaczynałeś?

Pomyśl trochę Smile - mam 12 lat i grałbym na real? Gram na demo z 50k Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - WeberHost.pl - 30-07-2014 17:33

Grałem na giełdzie i nawet próbowałem wiele zrealizować z tym celów, ale to niestety nie na dzisiejsze moje realia...... powrót będzie na pewno, aczkolwiek nie jestem pewny terminów......


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 30-07-2014 20:02

Ciekawe... ja zamknąłem pozycje na +200 zł od rana. I czekam co dalej bd sie działo, USD/Japan dolar traci, reszta do góry lekko.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 30-07-2014 20:13

no i chyba rozpocznie się korekta na dolcu, oby oby Smile