Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - kostuch - 22-07-2014 13:34

No dokładnie, Adrian jeżeli się nie mylę.Dostałem już nawet linki które mi pomogą na starcie itp.Mam nadzieje, że pójdzie dobrze.

Na demo z 50K ugrałem 40k w tydzien, ale wiadomo, demo to demo.Niestety teraz utopiłem 40k na ropie ale mam nadzieje, ze jeszcze spadnie mocno w dół.

@edit

jeszcze słowo do kiljana, powiedz Ty mi chłopie dlaczego otwierasz tyle pozycji na pare jena i dolara? Big Grin Tego nie rozumiem właśnie


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 22-07-2014 14:21

Co spowodowało taką obsuwę na rynku?


RE: Od "zera" do miliardera? - WazzaP - 22-07-2014 14:22

Najpierw chciałbym pograć w demo, lecz mam kilka pytań:

Jaką dźwignie wybrać? Która jest bardziej realna/najlepsza?

Co wybrać przy rejestracji demo: Demo standard, Demo NCSTP, Demo ZSSTP, Demo ZFS ?

I jeszcze jedno:

O co chodzi z tym naśladowaniem? Samo będzie stawiać to co ty postawisz czy o co chodzi? Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 22-07-2014 14:33

Złe dane ze stanów więc poszło w dół jednak o 16 kolejne dane, jeśli będą dobre do jen wroci do swojego dzisiejszego poziomu. A dlaczego dolar/jen? Bo to bardzo dobra para walutowa dla mnie Big Grin Co do konta demo to nie ma znaczenia co sie wybierze... A ropa teraz jest bardzo niestabilna bo sporo sie dzieje na wschodzie...

Ponadto obstawiam ze za jakies 2 dni eurodolar bedzie mial korekte Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - MaLiN - 22-07-2014 22:08

W opcjach binarnych tak samo USD/JPY jest ciekawą parą walutową, gdzie często można wychwycić ciekawe okazje do zainwestowania.


RE: Od "zera" do miliardera? - K.O.M.B.E.K - 23-07-2014 17:36

(22-07-2014 13:34)kostuch napisał(a):  No dokładnie, Adrian jeżeli się nie mylę.Dostałem już nawet linki które mi pomogą na starcie itp.Mam nadzieje, że pójdzie dobrze.

Na demo z 50K ugrałem 40k w tydzien, ale wiadomo, demo to demo.Niestety teraz utopiłem 40k na ropie ale mam nadzieje, ze jeszcze spadnie mocno w dół.

@edit

jeszcze słowo do kiljana, powiedz Ty mi chłopie dlaczego otwierasz tyle pozycji na pare jena i dolara? Big Grin Tego nie rozumiem właśnie
Możliwe ze chodzi o to by otwierać jedną pozycję w częściach(np 1 lota na 10x0.1) po to np nie stracić od razu całego lota gdy pozycja nie idzie w naszą stroną lub zamknąć np 0.5 lota przy potencjalnym tp gdy cena ma potencjał rosnąć dalej Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 23-07-2014 17:52

Po prostu Kiljan piramidkuje pozycje.Strategia bardzo dobra może dać wielkie profity,ale działa też w obie strony,dlatego amatorom nie poleca się korzystać z tego sposobu Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 23-07-2014 23:14

Nie wiem czy działa też źle w drugą stronę bo kiedy coś jest nie tak to możemy zamknąć tylko część pozycji i czekać na odbicie na tych, które nadal mamy, tutaj oczywiście chodzi o osoby, które nie ustawiają stop lossow i grają tak, żeby margin lvl był na odpowiednim poziomie. Jutro mam nadzieje jen dokończy dzieła i sięgnie na 101.70 i wyżej


RE: Od "zera" do miliardera? - morawcik - 24-07-2014 09:41

EURUSD ładnie idzie w górę Smile

@Edit
Najpierw ładnie podskoczył a teraz ładnie spada. <czego chcieć więcej Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 24-07-2014 12:31

Jest jakaś idea by bawić się w to małą kwotą ? np. 1000 zł ?

Pytam z ciekawości jak na razie nie mam zamiaru grać xD