Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 10-07-2014 18:46

Saldo tutaj nie ma nic do rzeczy, chodzi o zarabianie na giełdzie panowie!
Dolar powoli pnie się w górę: [Obrazek: 2lCHXYy.png] ale to dopiero poczatek!


RE: Od "zera" do miliardera? - Kalesoniaz - 10-07-2014 19:07

(10-07-2014 18:46)Kiljan napisał(a):  Saldo tutaj nie ma nic do rzeczy, chodzi o zarabianie na giełdzie panowie!
Dolar powoli pnie się w górę: [Obrazek: 2lCHXYy.png] ale to dopiero poczatek!

Można wiedzieć gdzie grasz? i w co inwestujesz? szacun za odwagę, w dzisiejszych czasach grać na giełdzie to trzeba umieć i mieć trochę szczęścia Cool


RE: Od "zera" do miliardera? - BigSmoke - 10-07-2014 19:32

(10-07-2014 18:46)Kiljan napisał(a):  Saldo tutaj nie ma nic do rzeczy, chodzi o zarabianie na giełdzie panowie!
Dolar powoli pnie się w górę: [Obrazek: 2lCHXYy.png] ale to dopiero poczatek!

Dolar wzrósł bo w gazie wojna i izrael zbroji się od USA Angry
Wiecej krwi wiecej warty dolar.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 11-07-2014 00:38

(10-07-2014 19:32)BigSmoke napisał(a):  
(10-07-2014 18:46)Kiljan napisał(a):  Saldo tutaj nie ma nic do rzeczy, chodzi o zarabianie na giełdzie panowie!
Dolar powoli pnie się w górę: [Obrazek: 2lCHXYy.png] ale to dopiero poczatek!

Dolar wzrósł bo w gazie wojna i izrael zbroji się od USA Angry
Wiecej krwi wiecej warty dolar.

Wojna zawsze bardzo dobrze wpływa na rope, złoto i dolara, takie życie...


Gram na ironfx, głównie na walutach i głównie na USD/JPY i EUR/USD


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 11-07-2014 12:58

(10-07-2014 18:46)Kiljan napisał(a):  Saldo tutaj nie ma nic do rzeczy, chodzi o zarabianie na giełdzie panowie!
Dolar powoli pnie się w górę: [Obrazek: 2lCHXYy.png] ale to dopiero poczatek!

A ja się cieszę jak jestem z 50zł do przodu... No cóż.. Muszę wpłacić większą gotówkę albo małymi kroczkami zbierać Smile dzięki za pomoc i powodzenia! Cool


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 11-07-2014 13:05

Spokojnie, będzie dobrze, małymi kroczkami też można daleko zajść! Liczy się procent a nie kwota!


RE: Od "zera" do miliardera? - Siwy2606 - 11-07-2014 16:00

Dla zainteresowanych Forex-em dwa darmowe E-booki do pobrania poniżej

1)Forex od podstaw:
http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer...f0d16dad3a

2)7 mistrzowskich zagrań na Forex:
http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer...0db8b4fbab

Osobiście wydaje mi się, że jeśli ktoś poważnie myśli o zarabianiu na Forex to najpierw musi sporo poczytać, poćwiczyć i znaleźć odpowiednią dla siebie strategię

I niech nie liczy na stopy zwrotu rzędu 200-1000%... bo takowe nie istnieją

W razie problemów z chęcią pomogę dobrać odpowiednią literaturę

Pozdrawiam
Piotr (http://piotr-kasp.leadkredyt.pl/)


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 11-07-2014 16:44

(11-07-2014 16:00)Siwy2606 napisał(a):  Dla zainteresowanych Forex-em dwa darmowe E-booki do pobrania poniżej

1)Forex od podstaw:
http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer...f0d16dad3a

2)7 mistrzowskich zagrań na Forex:
http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer...0db8b4fbab

Osobiście wydaje mi się, że jeśli ktoś poważnie myśli o zarabianiu na Forex to najpierw musi sporo poczytać, poćwiczyć i znaleźć odpowiednią dla siebie strategię

I niech nie liczy na stopy zwrotu rzędu 200-1000%... bo takowe nie istnieją

W razie problemów z chęcią pomogę dobrać odpowiednią literaturę

Pozdrawiam
Piotr (http://piotr-kasp.leadkredyt.pl/)

Każdy broker i każdy trader(oczywiście jeśli siedzi w tym długo) powie Ci, że możesz olać ciepłym moczem wszelkie analizy, wyliczenia, wsparcia, opory i inne pierdoły. Rynek trzeba przechytrzyć, żeby zarobić a nie czytać książki napisane przez pożal się boże ekonomistów, którzy milionerami ani miliarderami dzięki giełdzie nie są, a powinni skoro uczą innych jak zarabiać prawda?
Na giełdzie potrzebne jest wyczucie odpowiedniego momentu i przewidzenie co się może wydarzyć jeśli wcześniej było tak i tak, każda analiza i wzór zawsze powie ci to samo: idzie w górę? będzie szło dalej, a jak nie pójdzie to spadnie i na odwrót... Giełda ma to do siebie, że rządzą nią duże banki i potężni inwestorzy, którzy mają środki na zmianę trendu. Jedyne czego trzeba się nauczyć przed graniem to podstawowych pojęć, kiedy jest jaka giełda, jak otwierać pozycje, jak hedgować i jak nie panikować, ale tego się nigdzie nie wyczyta. A co do procentów to wszystko zależy od dźwigni, jeśli ktoś potrafi używać i bezpiecznie grać to miesięcznie na spokojnie ponad 100% miesięcznie może mieć.

Poza tym...
ComperiaLead.pl to Program Partnerski pozwalający zarabiać w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku.
Błagam cię...


RE: Od "zera" do miliardera? - Siwy2606 - 11-07-2014 20:15

Hmm... A ktoś taki jak Warren Buffet?? Kojarzysz??
Skoro jest coś za darmo to dlaczego nie skorzystać?

Do niczego nikogo nie zmuszam ale podejrzewam że nie masz pojęcia o wycenie spółek, o analizie fundamentalnej i analizie technicznej... Raczej nie jesteś dobrym graczem z wiedzą tylko dawcą profitu dla innych wyedukowanych i doświadczonych profesjonalnych inwestorów ;-)

Ja poprostu staram się pomóc a przy okazji zarobić ;-)
Na nikim nic nie wymuszam i nie polecam np chwilówek jakichś funduszy czy kredytów albo produktów strukturyzowanych.

Pozdrawiam
Piotr


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 11-07-2014 20:55

(11-07-2014 20:15)Siwy2606 napisał(a):  Hmm... A ktoś taki jak Warren Buffet?? Kojarzysz??
Skoro jest coś za darmo to dlaczego nie skorzystać?

Do niczego nikogo nie zmuszam ale podejrzewam że nie masz pojęcia o wycenie spółek, o analizie fundamentalnej i analizie technicznej... Raczej nie jesteś dobrym graczem z wiedzą tylko dawcą profitu dla innych wyedukowanych i doświadczonych profesjonalnych inwestorów ;-)

Ja poprostu staram się pomóc a przy okazji zarobić ;-)
Na nikim nic nie wymuszam i nie polecam np chwilówek jakichś funduszy czy kredytów albo produktów strukturyzowanych.

Pozdrawiam
Piotr
Buffet kiedyś stał się bogaty bo postawił na coca-cole teraz to on może decydować o trendach bo ma do tego środki, więc czy ty wiesz o czym mówisz? Zachowujesz się jak sprzedawca odkurzaczy po 10 tysięcy.
Spółki interesują mnie tylko niektóre, reszta mnie kompletnie nie interesuje, analizy doskonale znam i tak jak mówiłem, można sobie je włożyć do kieszeni. Ja jestem aktywnym traderem a ty jesteś spamerem linkami gdzie zarabiasz kilka groszy... to prawie jakbyś się bawił w buxy, taki z ciebie inwestor jak a Buffeta baletnica. Ponadto mówisz o kredytach, funduszach etc. co do jasnej... ma chwilówka wspólnego z giełdą? Czy ty czytasz co sam piszesz czy tylko piszesz żeby starać się bronić swoich niepełnosprawnych argumentów? Giełda nie jest dla teoretyków a praktyków, możesz przeczytać wszystkie książki o giełdzie i liczyć wszystko w głowie w ciągu sekundy a i tak niczego nie ugrasz jeśli nie będziesz miał NOSA bo analiza ani techniczna(to to juz kompletna porażka) ani fundamentalna(ciut lepiej) nie pomoże Ci w grze, ponieważ jeśli sugerujesz sie analizami jesteś przekonany ze ona ma "racje" i wtedy jest wtopa.