Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 29-06-2014 03:49

Uwaga, jeśli ktoś chce zacząć to moim zdaniem poniedziałek(a dokładniej już niedzielna noc) jest idealnym czasem, według moich analiz para dolar/jen w poniedziałek powinna odnotować bardzo duży skok w górę(mój target 102). Więc jeśli ktoś chce dużo zarobić lub stracić to poniedziałek będzie strzałem w dziesiątkę!


RE: Od "zera" do miliardera? - RaseR - 29-06-2014 13:55

Na razie na DEMO ale kupno akcji już zlecone Wink
Dzięki za poradnik i oby były kolejne i bardziej szczegółowe
W razie pytań służysz pomocą czy nie bardzo? Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 29-06-2014 13:59

Jeśli ktoś ma pytania to śmiało, jeśli będę w stanie to pomogę Smile


Odp: Od "zera" do miliardera? - Xkr - 29-06-2014 16:41

Potrzeba wskazowek od czego startowales ? Czego sie uczyles gdzie odbywales praktyke Tongue?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 29-06-2014 18:47

(29-06-2014 16:41)Xkr napisał(a):  Potrzeba wskazowek od czego startowales ? Czego sie uczyles gdzie odbywales praktyke Tongue?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Trzeba być przewidującym. A praktykę odbywałem na forexie Big Grin

Już niedługo giełda rusza, oczywiście dolar/jen w nocy może spaść ze względu na azjatycką sesję, lecz od godziny 6-7 powinien już nabierać odpowiedniego trendu.


Odp: Od "zera" do miliardera? - Xkr - 30-06-2014 00:25

A jak wypracowac sobie ta przewidywalnosc ?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Od "zera" do miliardera? - Płotkagiełdowa - 30-06-2014 08:26

yeah

Na Spark Profit zagrałem long na dolar/jen nie czytając twojego posta więc to oznacza że mam szanse zostać dobry traderem Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - PremAccHack - 30-06-2014 09:54

Kiljan jest możliwa z tobą współpraca? Podajesz mi sygnały ,np. przez Skype, ja inwestuje i na koniec tygodnia daje Ci ,np. 10% zarobków. Poszedłbyś na taki układ?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 30-06-2014 14:20

Jen jeszcze sporo się wzmocnił w nocy ale ma zero mocy spadkowej, co oznaczać będzie tylko jedno... Podobnie może być na edku, euro/dolar powinien jeszcze dzisiaj zacząć spadać. Jeśli ktoś chciałby pomocy no to zapraszam do kontaktu.


RE: Od "zera" do miliardera? - MaLiN - 30-06-2014 18:47

(29-06-2014 03:49)Kiljan napisał(a):  Więc jeśli ktoś chce dużo zarobić lub stracić to poniedziałek będzie strzałem w dziesiątkę!

No rzeczywiście, poniedziałek może być strzałem w dziesiątkę, aby stracić Lol