Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 14-06-2014 18:31

(14-06-2014 14:07)Kiljan napisał(a):  Na samym początku grania starałem się analizować tak naprawdę co się dało, jednak prawda jest taka, że te wskaźniki są jedynie czysto matematyczne i na dobrą sprawę nie sprawdzają się na dłuższą mete. Obecnie kompletnie nie sugeruje sie wsparciami, oporami, trendami etc. Analizuje wykres najczęściej 5-15 minutowy i z niego da się już przewidzieć. Zasada jest prosta, nie chce zarobić na jednej pozycji 100% przez kilka dni ją trzymając, wolę 3 pozycje po 40% w jeden dzień... Najważniejsze jest aby nie być zachłannym i zamykać nawet przed take profitem jesli na wykresie minutowym dzieje sie np cos niepokojącego - jesteśmy na kup i akurat jest piekna strzala w gore, jesli to jest w jednej minucie to na 99% w nastepnych 2-3 wroci to do poprzedniego stanu - więc można zamknąć pozycję na kup i otworzyć nową na sprzedaj.
Teraz szykuje się wojna w iraku więc obstawiam, że dolar w poniedziałek będzie górował.

Jeśli ktoś myśli, że do giełdy potrzebna jest nie wiadomo jaka wiedza to niech wie, że się myli Big Grin
Skoro jest zagrożenie wojną to zamierzasz inwestować w złoto?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 14-06-2014 19:55

Złoto byłoby idealną propozycją lecz problem jest taki jak w przypadku syrii w zeszłym roku, jeśli wojny jednak nie będzie to będzie słabo.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-06-2014 21:10

No i za 50min zaczynamy kolejny tydzień!


RE: Od "zera" do miliardera? - czerwony03 - 15-06-2014 21:11

Trzymam kciuki Tongue

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


Odp: Od "zera" do miliardera? - Xkr - 15-06-2014 21:58

Pochwal sie wynikami potem

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-06-2014 22:27

[Obrazek: gXfK6e9.png]ok no to mamy póki co 290zł na rozpoczęcie tygodnia


RE: Od "zera" do miliardera? - PremAccHack - 15-06-2014 22:37

Moglbys napisać w co inwestujesz ? Może ktoś by sobie skorzystał.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-06-2014 22:38

para dolar/jen jest bardzo dobra do inwestowania bo potrzebny jest mały kapitał a ruchy są duże


RE: Od "zera" do miliardera? - K.O.M.B.E.K - 15-06-2014 23:09

a co sprawia żę kupujesz dane akcje(pary walutowe),wydarzenia ekonomiczne czy moze coś z analizy technicznej tzn co sprawia ze kupisz np. dolara za jeny;trend wzrostowy,poziomy fibo czy jakieś mocne wsparcie i ile tych czynników musi się spełnić byś zainwestował w dany instrument?
No i jeszcze jedno pytanie to jak nisko ustawiasz SL ?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-06-2014 23:54

Głównie skupiam się wyłącznie na dwóch parach EUR/USD oraz USD/JPY więc na dobrą sprawę nie mam tutaj czym się sugerować. Nie lubię grać na pozycje długotrwałe, wolę otworzyć pozycję i zamknąć ją w ciągu godziny, jedynie przy ważnych wydarzeniach(np premiera nowego iphona) zostaje na kilka dni przy wiekszych wolumenach. A co do trendów to tak jak mówiłem, najważniejsze jest aby wyczuć moment w którym trend chociaż na chwilę się zmieni. SL z reguły nie ustawiam ponieważ zazwyczaj gram wtedy kiedy jestem online, a doskonale wiem jak wyglądają szpilki sekundowe które koszą ludzi niczym kosa...